פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התחזות בבחינת תאוריה של משרד התחבורה

הודעהנכתב על-ידי יפתח בתאריך 08:10 14/08/2017

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום, לפני שנה תפסו אותי מתחזה לאדם אחר בבחינת תאוריה של משרד התחבורה. נלקחתי לחקירה ושחררו אותי בערבות. היום קיבלתי הביתה מכתב שכותרתו "כתב אישום" והזמנה לבית משפט. רציתי לדעת מה זה אומר ומה ביכולתי לעשות כעת על מנת לסיים את הסאגה הזאת. תודה


התחזות בבחינת תאוריה של משרד התחבורה
יפתח | 08:10 14/08/2017
שלום, לפני שנה תפסו אותי מתחזה לאדם אחר בבחינת תאוריה של משרד התחבורה. נלקחתי לחקירה ושחררו אותי בערבות. היום קיבלתי הביתה מכתב שכותרתו "כתב אישום" והזמנה לבית משפט. רציתי לדעת מה זה אומר ומה ביכולתי לעשות כעת על מנת לסיים את הסאגה הזאת. תודה
התחזות בבחינת תאוריה של משרד התחבורה
עו''ד אור הדאיה | 09:40 14/08/2017
שלום יפתח.
לאחר החקירה התיק הועבר לבחינה של תובע שתפקידו לבחון האם קיימות די ראיות בתיק. במקרה שלך הוגש כתב אישום, כלומר ישנה החלטה להעמידך לדין ולדעת התובע יש די ראיות בכדי להוכיח אשמתך.

מוצע להיוועץ בדחיפות עם עורך דין פלילי שיבחן את נסיבות התיק ודרכי הפעולה, על מנת לסיים את ההליך הפלילי כנגדך במהירות על ידי הסדר עם התביעה והימנעות מההעמדה לדין.


משכך יש להיוועץ עם עו"ד פלילי הבקיא בתחום עבירות זה בכדי שיסייע לך.

בברכה
אור הדאיה, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי