פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

קנס על רעש

הודעהנכתב על-ידי אריק בתאריך 21:17 31/07/2018

פורום משפט פלילי הוקם על מנת לספק מענה וסיוע מיידי לשאלות הגולשים בתחום המשפט פלילי על כל רבדיו, לרבות: עבירות סמים, עבירות מחשב, עבירות צווארון לבן, עבירות מרמה והונאה, עבירות מין, עבירות אלימות, עבירות רכוש, עבריינות נוער, עתירות אסירים, בקשות חנינה לנשיא המדינה, שימוע פלילי, סגירת תיק פלילי בהסדר ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

[code][/code]האם יש דבר כזה כנס של רעש של אופניים חשמליות ואופנועים ? אם וכן מתי חל ?


קנס על רעש
רנית | 09:44 24/09/2017
שלום רב,

ביום ו האחרון בתי בת ה-16 שהתה בבית עם חברים. לא היה מישהו נוסף בבית. בשעה 1 בלילה בערך הגיעו 2 שוטרים ומסרו לה העתק הודעת קנס בסך 350 ש"ח. ההעתק כולו אינו ניתן לקריאה למעט חלקו העליון בו מופיעים פרטי בתי וכן בחלקו התחתון קרי הודעת הזיכוי, חלקים אלו נכתבו מחדש ולכן ניתנים לקריאה. שאר פרטי הדוח ופרטי השוטר אינם קריאים כלל.

מצ"ב העתק ההודעה.

האם על פי התיאור הנ"ל מתקיימת עילה כלשהי לבקשה לביטול הקנס?

בנוסף האם השוטר מחויב למסור הזהרה טרם מתן הדוח?

בתודה

רנית
קנס על רעש
עו''ד אור הדאיה | 18:13 24/09/2017
שלום רנית

על מנת לבחון את תקפות הדוח יש צורך לעיין בו בצורה מעמיקה, בפנייתך ציינת שצירפת את העתק ההודעה אך אין היא מופיעה כלל. בכל מקרה מומלץ להיוועץ בנושא עם עו"ד הבקיא בענייני מעין אלו.


בברכה
אור הדאיה, עו"ד
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.
קנס על רעש
אריק | 21:17 31/07/2018
[code][/code]האם יש דבר כזה כנס של רעש של אופניים חשמליות ואופנועים ? אם וכן מתי חל ?

3 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי