פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מה העונש על הטרדה מינית של קטינה

הודעהנכתב על-ידי רועי בתאריך 22:50 23/07/2019

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום רב, קרוב משפחה שלי נעצר על ניסיון הטרדה מינית בקטינה מתחת לגיל 14 וניסיון מעשה מגונה בפומבי בקטינה מתחת לגיל 14. רציתי לדעת מה צפוי להיות עונשו במידה ובית משפט יקבע שהוא ביצע את המעשים. תודה מראש


מה העונש על הטרדה מינית של קטינה
רועי | 22:50 23/07/2019
שלום רב, קרוב משפחה שלי נעצר על ניסיון הטרדה מינית בקטינה מתחת לגיל 14 וניסיון מעשה מגונה בפומבי בקטינה מתחת לגיל 14. רציתי לדעת מה צפוי להיות עונשו במידה ובית משפט יקבע שהוא ביצע את המעשים. תודה מראש
מה העונש על הטרדה מינית של קטינה
עו''ד תומר מזרחי | 18:08 28/07/2019
שלום,
אתחיל ואומר כי על פי חוק העונשין, העונש המירבי על ניסיון לביצוע עבירה זהה לעונש המירבי על ביצוע מלא של העבירה.
חוק העונשין מגדיר בסעיף 349 מהו עונש המקסימום בגין ביצוע של עבירה של מעשה מגונה בפומבי - העושה מעשה מגונה בפומבי בפני אדם אחר, ללא הסכמתו, דינו - מאסר שנה.
אך לשאלתך, כאשר מדובר במעשה מגונה בפני אדם שטרם מלאו לו שש עשרה שנים, דינו - מאסר שלוש שנים.

לעניין עבירת ניסיון הטרדה מינית בקטינה, חוק למניעת הטרדה מינית מציין מהי הטרדה מינית, וככל וההטרדה אינה פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם, המתמקד במיניותו, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל את האדם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום, (שאז עונשו המירבי הינו 3 שנים), אזי עונשו המירבי יהא שנתיים.

כאמור העונשים המתוארים בחוק, וכן לעיל, הינם העונשים המירביים שבכוחו של בית המשפט להשית. כחלק מגזירת עונשו של אדם, נכללים גם שיקולים נוספים הקשורים באירוע ובאדם.
בהתאם למקרים שתיארת, ייתכן ויש צורך להיוועץ מוקדם ככל שניתן בעורך דין פלילי.
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron