פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

בחינות לשכת עורכי הדין

הודעהנכתב על-ידי טלי בתאריך 02:15 18/03/2014

אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם. בישראל, למעלה ממיליון בני אדם המחזיקים ברישום פלילי ועל כן הסוגיות המלוות את חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים כל כך רלוונטיות.

קיימים סוגי מרשם שונים, חלקם עלולים להגביל את היכולת לעסוק במקצועות שונים כגון: נהג רכב ציבורי, סוכן ביטוח, רופא, רוקח, חוקר פרטי, עובד מדינה, עורך דין, שמאי מקרקעין, עובד סוציאלי, עובד חינוך, כבאי ועוד.

חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים הוא הבסיס לניהול המרשם הפלילי, החוק קובע מתי הרשעה מתיישנת, נמחקת ומי רשאי להיחשף לרישום הפלילי ולעשות בו שימוש, הפורום כאמור, ייתן מענה לכל ההיבטים של חוק זה והשלכותיו על מי שמחזיק ברישום פלילי.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום מחיקת רישום פלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד אסף דוק

חוקי הפורום
בטרם הפניית שאלה בפורום זה יש לקרוא את המאמר הבא בנושא מחיקת רישום פלילי, שכן ייתכן ושאלתך תבוא על פתרונה מיד בסיום הקריאה.
שלום רב אני אמורה לגשת  לבחינה במאי של עורכי הדין שלחתי את הטפסים וגם את התצהיר מלפני שבועיים. שלשום התקשרו אליי ממשטרה שאבוא להיחקר בעניין הזנחת קטין. האם להודיע ללשכה שהיתה לי חקירה והאם יכולים למנוע ממני לעשות את המבחן או  תיהיה לי מניעה מלהתקבל חברת לשכת עורך דין. כיצד ניתן למחוק את הרישום המשטרתי?


בחינות לשכת עורכי הדין
טלי | 02:15 18/03/2014
שלום רב אני אמורה לגשת  לבחינה במאי של עורכי הדין שלחתי את הטפסים וגם את התצהיר מלפני שבועיים. שלשום התקשרו אליי ממשטרה שאבוא להיחקר בעניין הזנחת קטין. האם להודיע ללשכה שהיתה לי חקירה והאם יכולים למנוע ממני לעשות את המבחן או  תיהיה לי מניעה מלהתקבל חברת לשכת עורך דין. כיצד ניתן למחוק את הרישום המשטרתי?
חובת יידוע הלשכה באשר לחקירה פלילית שמתנהלת
עו''ד אסף דוק | 13:23 18/03/2014
טלי שלום,

בהתאם לתצהיר קבלה להתמחות וחברות בלשכת עורכי הדין עליו חתמת טרם התמחותך, עליך לעדכן את הלשכה אודות הליך חקירה המתנהל נגדך באופן מיידי בתצהיר מפורט וחתום על ידך.

כמו כן, בשלב זה לא ניתן להביא לביטול הרישום הפלילי מכיוון שהתיק המשטרתי מוגדר כרגע כתיק מב"ד, כלומר תיק הממתין לבירור דין שטרם הוחלט האם לסגור אותו או שמה להגיש בו כתב אישום.

אם עדיין נותרו לך ספקות באשר לנושא את מוזמנת ליצור קשר עם מדור מתמחים בלשכת עורכי הדין בטלפון 1599-500-606.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

פורום פלילי זה מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה במקצועיות, יסודיות ויצירתיות החל משלב החשדות והחקירה במשטרה, דרך שלבי המעצר והשימוע וכלה בניהול ההליך המשפטי. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטל' 03-5505995 / 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק או בחשבון +Google.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום מחיקת רישום פלילי

cron