פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חקירה משטרתית של קטין

הודעהנכתב על-ידי מיכאל בתאריך 17:34 21/03/2014

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום רב, הבן שלי נעצר ונחקר לפני כמה ימים בחשד לשימוש בסם לצריכה עצמית. החוקר בתחנה הזמין אותנו ההורים ולאחר חקירה אמר שהתיק כנראה יועבר להליך של טיפול מותנה. רציתי לדעת עוד מה זה אומר והאם נכון שהבן שלי לא יישפט על העבירה הזאת בבית המשפט?


חקירה משטרתית של קטין
מיכאל | 17:34 21/03/2014
שלום רב, הבן שלי נעצר ונחקר לפני כמה ימים בחשד לשימוש בסם לצריכה עצמית. החוקר בתחנה הזמין אותנו ההורים ולאחר חקירה אמר שהתיק כנראה יועבר להליך של טיפול מותנה. רציתי לדעת עוד מה זה אומר והאם נכון שהבן שלי לא יישפט על העבירה הזאת בבית המשפט?
סגירת תיק פלילי לקטין בהליך של טיפול מותנה
עו''ד אסף דוק | 17:40 21/03/2014
שלום רב,

לקצין חקירות נוער יש סמכות להחליט האם לפתוח לקטין שנחקר תיק פלילי או שמה לסגור את תיק החקירה בכפוף להליך שיקומי, כלומר בהליך של טיפול מותנה. סגירת תיק החקירה בטיפול מותנה מחייב חתימה על טופס אזהרת קטין לפיה הוא מתחייב שלא לעבור עבירות נוספות בעתיד ולהיות בקשר עם שירות המבחן. הליך שמסתיים כך לא מועבר ליחידת תביעות נוער ולפיכך בנך לא צפוי לעמוד לדין פלילי בבית המשפט. יתרה מזאת, בהליך טיפול מותנה פרטי הקטין לא יהיו מצויים במערכת המשטרתית הממוחשבת ובכך יימנע תיוגו כעבריין.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי

cron