פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

משפט על נהיגה בשכרות

הודעהנכתב על-ידי מוטי בתאריך 11:01 14/08/2013

פורום תעבורה עוסק במענה לשאלות בנושאי דיני תעבורה, תקנות תעבורה, חוקי תעבורה, קנסות תעבורה, עבירות ברירת משפט, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים, עבירות אי ציות לרמזורים ותמרורים, נהיגה ללא ביטוח, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה ללא רישיון רכב, נהיגה פוחזת, נהיגה בקלות ראש, תאונות פגע וברח, עבירות סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום תעבורה אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין לתעבורה במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

לפני מספר חודשים נתפסתי נוהג ב"שכרות" (290) האם על 290 זה נחשב שכרות או "תחת השפעת אלכהול", האם אני צריך עורך דין לתעבורה? הייתי כבר פעמיים בבית משפט והתובעת לא הסכימה לדבר איתי...אובד עצות.


משפט על נהיגה בשכרות
מוטי | 11:01 14/08/2013
לפני מספר חודשים נתפסתי נוהג ב"שכרות" (290) האם על 290 זה נחשב שכרות או "תחת השפעת אלכהול", האם אני צריך עורך דין לתעבורה? הייתי כבר פעמיים בבית משפט והתובעת לא הסכימה לדבר איתי...אובד עצות.
נהיגה בשכרות והשלכותיה
עו''ד אסף דוק | 11:56 14/08/2013
מוטי שלום,

אכן, עם כמות של 290 מק"ג אלכוהול בדם הנך נחשב כמי שנהג בשכרות, זאת בהתאם לפסיקת בית המשפט המחוזי אשר קבעה כי רף האכיפה מתחיל בכמות של 290 מק"ג. משכך, העבירה כרגע נחשבת כנהיגה בשכרות אך כמובן בהתאם לנסיבות המקרה וגילויים של כשלים מצד המשטרה ייתכן וניתן ייהיה לשנות את סעיף האישום לנהיגה תחת השפעת אלכוהול (אישום הרבה פחות חמור גם מבחינת העונש).

הסיבה שהתביעה לא מוכנה להתגמש עימך היא מכיוון שהחוק למעשה קובע בסעיף 39א לפקודת התעבורה עונש מינימום של שנתיים שלילת רישיון על נהיגה בשכרות, למעט בנסיבות מיוחדות (ובאשר לנסיבות המיוחדות - פסק דין תקדימי שניתן על-ידי בית המשפט העליון לאחרונה קובע כי רק במקרים מיוחדים יישלל רישיונו של אדם שנהג תחת השפעת אלכוהול לתקופה קצרה מ–24 חודשים, וכן  "אורח חיים תקין ונורמטיבי אינו מספיק כדי להקל בעונשו של נהג שיכור, שכן אותן נסיבות מיוחדות אין משמען ניהול של חיים נורמטיביים גרידא, דבר המצופה מכל אדם ואדם, אלא שנדרש דבר מה מעבר לכך"  .

לעניין שאלתך האם נדרש לך עורך דין לתעבורה - אומר כי תמיד כדאי להתייעץ עם עורך דין מנוסה לתעבורה, בכדי לקבל הכוונה וייעוץ בנושא (מרבה עצה מרבה תבונה).

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום דיני תעבורה