פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סגירת תיק פלילי שנפתח במשטרה

הודעהנכתב על-ידי אפרת בתאריך 19:11 26/05/2014

אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם. בישראל, למעלה ממיליון בני אדם המחזיקים ברישום פלילי ועל כן הסוגיות המלוות את חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים כל כך רלוונטיות.

קיימים סוגי מרשם שונים, חלקם עלולים להגביל את היכולת לעסוק במקצועות שונים כגון: נהג רכב ציבורי, סוכן ביטוח, רופא, רוקח, חוקר פרטי, עובד מדינה, עורך דין, שמאי מקרקעין, עובד סוציאלי, עובד חינוך, כבאי ועוד.

חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים הוא הבסיס לניהול המרשם הפלילי, החוק קובע מתי הרשעה מתיישנת, נמחקת ומי רשאי להיחשף לרישום הפלילי ולעשות בו שימוש, הפורום כאמור, ייתן מענה לכל ההיבטים של חוק זה והשלכותיו על מי שמחזיק ברישום פלילי.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום מחיקת רישום פלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

הייתה לי חקירה משטרתית והשוטרים אמרו שהתיק ייסגר שאלתי היא האם זה אומר שרק נפתח לי רישום משטרתי ואם כן האם רישום משטרתי נמחק אוטומטי או שצריך להגיש בקשה ואם כן למי?


סגירת תיק פלילי שנפתח במשטרה
אפרת | 19:11 26/05/2014
הייתה לי חקירה משטרתית והשוטרים אמרו שהתיק ייסגר שאלתי היא האם זה אומר שרק נפתח לי רישום משטרתי ואם כן האם רישום משטרתי נמחק אוטומטי או שצריך להגיש בקשה ואם כן למי?
סגירת תיק פלילי שנפתח במשטרה
עו''ד אסף דוק | 20:54 26/05/2014
שלום רב,

משאלתך עולה כי נפתח נגדך תיק פלילי בגין העבירה עליה נחקרת. על מנת ולדעת את סטטוס הטיפול בתיק, קרי האם התיק יבשיל לכדי כתב אישום או לחילופין ייסגר באחת משלוש העילות (חוסר ראיות, חוסר עניין ציבורי או העדר אשמה פלילית) עליך לגשת לכל תחנת משטרה ולבקש גיליון רישום פלילי או לחילופין לעקוב באמצעות מספר התיק שנפתח לך (מס' פ"א) אודות סטטוס הטיפול בתיק אל מול קצין החקירות ביחידה / תביעות או פרקליטות.


כמו כן, אני לא הייתי ממהר להאמין לאותו חוקר משטרה בפרט ולאנשי משטרה בכלל. הסיבה הפשוטה לכך היא כי טובתך כלל אינה נמנית בסדר עדיפויותיו.

לא זו אף זו, לאותו חוקר משטרה אין כל סמכות לומר לך כי תיק זה ייסגר משום שההחלטה על סגירת התיק מתקבלת אך ורק על-ידי קצין החקירות ביחידה או על-ידי רשות התביעה.

לכן, כפי שנכתב לעיל, על מנת ולברר את סטטוס הטיפול בתיק הפלילי הנך מוזמנת לסור לתחנת המשטרה הקרובה לביתך ולבקש "גיליון רישום פלילי" אשר כולל בתוכו מידע אודות סטטוס התיקים המשטרתיים הקיימים לחובתך.

במידה והתיק הפלילי יופיע במרשם המשטרתי כתיק שממתין לבירור דין (מב"ד) זאת אומרת שההחלטה האם להעמידך לדין פלילי או אם לאו - טרם נתקבלה, וניתן יהיה להגיש בקשה מתאימה לסגירת התיק הפלילי.

לקבלת ייעוץ פרטני באשר לדרכי הפעולה שניתן לנקוט לשם סגירת התיק הפלילי כנגדך את מוזמנת ליצור עימי קשר טלפוני.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום מחיקת רישום פלילי

cron