פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

פריצה לפייסבוק והתחזות

הודעהנכתב על-ידי אורן בתאריך 09:29 28/01/2015

פורום עבירות מחשב ואינטרנט הוקם על מנת לספק מענה לגולשים בכל שאלה בנושאי עבירות מחשב ועבירות באמצעות מחשב כגון: פשיעה קיברנטית, חדירה ופריצה למערכות מידע, הונאה ממוחשבת, הימורים באינטרנט ועבירות מין ברשת.

כמו כן, פורום זה יעסוק במגוון רחב של תחומים המשיקים לדיני מחשבים ודיני אינטרנט לרבות עוולות מחשבים, דיני הגנת הפרטיות, אבטחת מידע, קניין רוחני וזכויות יוצרים ברשת, לשון הרע, "חוק הספאם" ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום עבירות מחשב אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

אם פרצו לי לאינסטגרם 3 פעמים,אם אני הולכת להתלונן למשטרה,הם יקחו את זה ברצינות? 


פריצה לפייסבוק והתחזות
נאווה | 14:59 15/04/2014
יש לי אקס שנפרדתי ממנו לפני חודש ומאז הוא פשוט ממרר לי את החיים. אתמול גיליתי שהוא פרץ לחשבון הפייסבוק שלי, החליף תמונה ואפילו התכתב עם גברים שהייתי בקשר איתם. המצב הזה מאוד לא נוח לי ואני ממש אבל ממש לא יודעת מה הוא עוד צפוי לעולל לי. בכל אופן, מה אני יכולה לעשות כרגע כדי לגרום לו להפסיק והאם מדובר בעבירה פלילית שבאפשרותי ללכת ולהתלונן במשטרה?
פריצה לפייסבוק והתחזות לאדם אחר
עו''ד אסף דוק | 09:39 16/04/2014
שלום רב,

המעשים המתוארים על ידך מצד אותו בחור הינם בהחלט מעשים פליליים כדלקמן:

1. גניבת זהות בפייסבוק תוך התחזות לאדם אחר במטרה להונות הינה עבירה פלילית אשר בצידה עונש של עד 3 שנות מאסר.

2. עצם הפריצה לחשבון הפייסבוק שלך הינה גם עבירה פלילית שהעונש בצידה הוא עד שלוש שנות מאסר, זאת בהתאם לחוק המחשבים, גם כאשר הפריצה הינה נעדרת כוונה או תוצאה נלווית.

3. המעשים המתוארים על ידך מצד אותו בחור יכולים להוות אף עבירה פלילית מכוח חוק הגנת הפרטיות אשר דינה הוא עד 5 שנות מאסר.

אשר על כן, באפשרותך להגיש תלונה במפלג עבירות מחשב של המשטרה בעניינו של אותו בחור.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.
פריצה לפייסבוק והתחזות
אורן | 09:29 28/01/2015
אם פרצו לי לאינסטגרם 3 פעמים,אם אני הולכת להתלונן למשטרה,הם יקחו את זה ברצינות? 
פריצה לטלפון
אנונמי | 04:01 30/08/2016
יש ילד שכל הזמן נכנס לאפליקציה ושלוח הודעות דרכה כאילו זה הטלפון שלי

4 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום עבירות מחשב

cron