פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חקירה על מעשה מגונה בפומבי

הודעהנכתב על-ידי איתי בתאריך 11:40 28/01/2015

בפורום הפלילי תמצאו מענה מקצועי לשאלות בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו. הפורום מנוהל על ידי עורכי דין פליליים מובילים בתחומם. מענה מיידי לשאלות בנושאי חקירות חשודים, מעצרים, כתבי אישום, זימון למשפט פלילי, סוגי עבירות פליליות ועוד.

חשוב לציין, כי תשובה הניתנת בפורום הפלילי אינה מהווה תחליף להתייעצות עם עורך דין פלילי במקרה הצורך. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון האתר.

המנהלים: עו''ד תומר מזרחי, עו''ד אלון שליכטר, עו''ד רביד כהן, עו''ד איילון בירנבוים, עו''ד אסף דוק

שלום, נחקרתי על ידי המשטרה לפני 3 חודשים על מעשה מגונה בפומבי. בדקתי עכשיו והתיק נמצא בפרקליטות. אמרו לי שאני יכול לשלוח אליהם מכתב שבו אני אומר למה הם לא צריכים לעשות לי הרשעה כדי שלא יהיה משפט. רציתי שתגידו לי אם זה אפשרי ואם כן תסבירו לי בבקשה מה אני צריך לעשות. תודה.


חקירה על מעשה מגונה בפומבי
איתי | 11:40 28/01/2015
שלום, נחקרתי על ידי המשטרה לפני 3 חודשים על מעשה מגונה בפומבי. בדקתי עכשיו והתיק נמצא בפרקליטות. אמרו לי שאני יכול לשלוח אליהם מכתב שבו אני אומר למה הם לא צריכים לעשות לי הרשעה כדי שלא יהיה משפט. רציתי שתגידו לי אם זה אפשרי ואם כן תסבירו לי בבקשה מה אני צריך לעשות. תודה.
שימוע בפני הפרקליטות בתיק מעשה מגונה בפומבי
עו''ד אסף דוק | 11:13 29/01/2015
איתי שלום,

למעשה מתקיים בעניינך כרגע הליך שימוע בעניין תיק החקירה שנפתח לך בחשד למעשה מגונה בפומבי. הליך השימוע מתקיים לפני הגשת כתב אישום בעניינו של אדם ותכליתו היא לתת לחשוד ולעורך דינו המבקשים זאת, הזדמנות להציג את טענותיהם בפני רשויות התביעה בטרם יהפוך החשוד לנאשם, קרי בטרם לפני יחלו נגדו הליכים פליליים בבית משפט. במסגרת השימוע ניתנת לאדם הזכות להגיב על חומר החקירה ועל הראיות כנגדו, וכן להציג את הצד שלו בחקירה על מנת ולעורר אצל הרשות התובעת את שאלת סיכויי הרשעתו בדין בתיק שבנדון וכן את שאלת הצדק שבדבר.

זכור, כי מרגע קבלת ההזמנה לשימוע עומדים לרשותך 30 ימים בלבד לפנות לרשות התביעה בבקשה מנומקת מדוע יש להימנע מהגשת כתב אישום כנגדך.

השאלה האם נכון יהיה להגיש בקשה להימנע מהגשת כתב אישום היא שאלה מורכבת שהתשובה עליה תלויה רבות בחומר הראיות בתיק ובנסיבות ביצוע העבירה. ישנם מקרים שטוב יהיה לעמוד על זכות השימוע וישנם מקרים שלא יהיה בכך טעם של ממש.

נוכח חשיבותה הרבה של הזכות לשימוע ונוכח ההשלכות מרחיקות הלכת שעשויות להיות לפגיעה בזכות זו על המשך ניהול ההליך הפלילי נגדך ובכך על עתידך, עליך להתייחס להודעת היידוע בכובד ראש ומומלץ מאוד להיוועץ בעו"ד פלילי באשר לאפשרויות השונות העומדות בפניך.

ידע נוסף תוכל למצוא במאמר שפרסמתי לאחרונה בנושא שימוע לפני הגשת כתב אישום.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006
האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. אין בשימוש בפורום פלילי זה כדי ליצור יחסי עו"ד - לקוח. הגלישה באתר זה הינה בהתאם לתקנון אתר המשרד.

הפורום הפלילי מנוהל על-ידי עורך דין פלילי אסף דוק, בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי העוסק בייעוץ וייצוג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה בתיקים קלים ומורכבים כאחד. המשרד מונה צוות עורכי דין פליליים מוכשר וייחודי המתורגל בחשיבה "מחוץ לקופסה" למציאת פתרונות מקוריים ופועל תמיד למען לקוחותיו ללא מורא ובנאמנות, תוך לחימה עיקשת, רציפה ובלתי מתפשרת במנגנונים השונים עד לכיבוש היעד לשביעות רצון המטופל. המשרד ערוך למתן מענה מיידי ומקצועי 24 שעות ביממה בטלפון 03-5505995 או 052-6885006. כמו כן ניתן לעקוב אחר פעילות המשרד בפייסבוק.

2 הודעות
זקוק לייעוץ אישי ומקצועי בנושא?

אתה מוזמן ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע ולהציע לך מענה ופתרון מקצועי בנושא על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך.

בטלפון: 077-5006206 או בנייד: 052-6885006

בדוא"ל: office@dok.co.il

או מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליך בהקדם:

הפניה הינה ישירות אל עורכי דין פליליים במשרד. עורך דין פלילי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

חזור אל פורום משפט פלילי