פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מחיקת תיק שנסגר מחוסר ראיות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחיקת תיק שנסגר מחוסר ראיות

מחיקת תיק שנסגר מחוסר ראיות - תודה רבה!

הודעה על ידי אורית » 08:02 29/05/2015

תודה רבה על תשובתך!

מחיקת תיק שנסגר מחוסר ראיות

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 22:32 07/05/2015

שלום רב,

יש לפנות בבקשה מנומקת בכתב לגורם שגנז את התיק ולבקש את שינוי עילת הסגירה בתיק הפלילי מחוסר ראיות לחוסר אשמה פלילית. במידה והבקשה תיענה בחיוב הרישום יימחק לחלוטין מן גיליון המרשם הפלילי. את הבקשה לשינוי עילת הסגירה ניתן להגיש גם לאחר 30 יום מרגע סגירת התיק.

מצבים בהם ניתן יהיה להביא לשינוי עילת הסגירה הם מצבים בהם אין כל ראיות כנגד החשוד או שקיימות ראיות סותרות חזקות שיש בהן כדי לשפוך אור אחר על תיק החקירה. כמו כן, ישנם מצבים בהם תתקבל הבקשה לשינוי עילת הסגירה על מנת ולא לפגוע בעתידו המקצועי של המחזיק ברישום הפלילי.

בקשה מסוג זה נשענת על נימוקים משפטיים על בסיס הראיות שנצברו במסגרת החקירה במשטרה. לכן, נכון יותר יהיה להגיש את הבקשה באמצעות עורך דין פלילי מומחה בתחום.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

מחיקת תיק שנסגר מחוסר ראיות

הודעה על ידי אורית » 19:02 30/04/2015

לפני כשנתיים שכן אלים שמטריד את שכני הבניין מידי יום בעט בדלת ביתי בחוזקה בלילה. הזמנתי משטרה והדבר התגלגל לזה שאחיו הלוקה בנפשו פצה את עצמו עם בקבוק. הדבר התגלגל לזה שאותו שכן שיקר וטען לתקיפה מצידי אבי ואחי. דבר שלא היה ולא נברא! לבסוף נפתח לנו תיק אשר נסגר מחוסר ראיות. האירוע הזה טילטל אותי מאוד אנחנו שומרי חוק מעולם לא היינו מעורבים בכזה דבר. שאלתי איך ניתן לסגור את התיק כליל ברישום המשטרתי? תודה מראש. 

חזור למעלה