פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

אם הורשעתי בבית דין צבאי זה אומר שיש לי רישום פלילי?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: אם הורשעתי בבית דין צבאי זה אומר שיש לי רישום פלילי?

רישום פלילי בעקבות הרשעה בבית דין צבאי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 13:00 05/09/2013

גלעד שלום,

הדבר תלוי בעבירה בה הורשעת. ישנן עבירות צבאיות מסוימות שברשעה בהן איננה גוררת רישום פלילי וישנן עבירות כגון גניבה, תקיפה, החזקת סם ועוד, שיש עליהן רישום גם אם הן בוצעו במסגרת שירותך הצבאי.

על מנת לדעת אם יש לך רישום פלילי בגין העבירה בה הורשעת אני מציע כי תבדוק את סעיף העבירה + תוציא תדפיס רישום פלילי במשטרת ישראל ותבדוק מה מופיע בו.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אסף דוק
052-6885006

אם הורשעתי בבית דין צבאי זה אומר שיש לי רישום פלילי?

הודעה על ידי גלעד » 12:23 05/09/2013

היי,

בזמן שירותי הצבאי הורשעתי בעבירה בבית הדין הצבאי (הבית הירוק ביפו), האם זה אומר כרגע שיש לחובתי רישום פלילי במשטרת ישראל? במידה וכן מה אני יכול לעשות על מנת להעלים אותו?

תודה לעונים!

חזור למעלה

cron