פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

רישום פלילי וקבלה לצבא

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: רישום פלילי וקבלה לצבא

רישום פלילי וקבלה לצבא

הודעה על ידי נדיר » 12:33 12/07/2015

תודה רבה אסף!

רישום פלילי וקבלה לצבא

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 19:00 10/07/2015

שלום רב,

משטרת ישראל מעבירה לצה"ל מידע ביחס לרישומים פליליים (כולל רישומים של תיקים שנסגרו במשטרה כמו בעניינך) של בני נוער אשר מועמדים לגיוס.

בהתאם למדיניות הגיוס של צה"ל - אין כל מניעה לגייס בני נוער עם רישום פלילי. יחד עם זאת, שאלת גיוסם של בני נוער עם עבר פלילי תיבחן בהתאם לנסיבות וחומרת העבירה.

השיקולים הנשקלים במסגרת הליך קבלת ההחלטה האם לגייס בני נוער בעלי רישום פלילי הינם רבים ומגוונים, כגון: חומרת העבירה, נסיבות העבירה, מועד ביצוע העבירה, נתוני בריאות נפש, פרופיל בריאות, נתוני איכות, חוות דעת של קצין המבחן, חוות דעת גורמי השיקום ועוד.

אני ממליץ כי תפנה לעורך דין צבאי לשם קבלת ייעוץ טרם התייצבותך בבקו"ם.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק

רישום פלילי וקבלה לצבא

הודעה על ידי נדיר » 18:53 10/07/2015

שלום לפני בערך כשנה נפתח לי תיק על החזקת סמים שהייתי בן 16 ולפני כמה ימים התיק נסגר במשטרה מחוסר עניין לציבור. אני צריך להתגייס לצה"ל בקרוב ורציתי לדעת האם התיק הזה יכול לגרום לכך שלא יקבלו אותי לצבא?

חזור למעלה

cron