פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מחיקת רישום פלילי של קטין

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחיקת רישום פלילי של קטין

רישום פלילי של קטינים

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:49 30/11/2013

ניסים שלום,

בהנחה כי בנך לא נדון למאסר בפועל, אזי תקופת ההתיישנות הסתיימה כבר בשנת 2010 ולכן צריך לבדוק האם רכבת ישראל הייתה רשאית לפסול את קבלתו של בנך לעבודה על סמך המידע שהייתה חשופה לו, שכן ייתכן וכלל לא הייתה רשאית לצפות במידע אודות רישומו הפלילי משום שרק מספר מצומצם של גופים בטחוניים רשאים לעשות כן לאחר שהעבירה מתיישנת.

אני מציע שתיצור עימי קשר טלפוני על מנת ולקבל מענה מקיף ומקצועי המתאים לנסיבות המקרה.

בברכה,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

מחיקת רישום פלילי של קטין

הודעה על ידי ניסים » 21:31 30/11/2013

שלום רב, הבן שלי הורשע בשנת 2005 בעבירת קטטה. בשבוע שעבר הגיש טפסים על מנת להתקבל לעבודה כמאבטח ברכבת ישראל ואמרו לו שאין אפשרות לקבל אותו כי יש לו רישום פלילי. רציתי לדעת מה צריך לעשות כרגע בשביל שיקבל תעודת יושר נקייה. תודה

חזור למעלה