פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

איך אני יכול למחוק רישום פלילי לאחר גזר הדין?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: איך אני יכול למחוק רישום פלילי לאחר גזר הדין?

מחיקת הרשעה פלילית

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 09:09 17/12/2013

ניסו שלום,

מחיקת הרשעה פלילית מתבצעת על ידי נשיא המדינה, אשר רשאי ע"פ דין לקצר או לבטל את תקופת ההתיישנות ו/או תקופת המחיקה החלות על הרשעה בעבירה פלילית שניתנה בבית המשפט.

במסגרת בקשת החנינה יש לפרט את כלל הנסיבות המיוחדות והשיקולים שיש בכוחם כדי ללמד על הקושי שאתה חווה בחזרה למסלול החיים התקין בעקבות ה"כתם" שמשאיר אחריו הרישום פלילי.

אשמח לסייע לך בכתיבת הבקשה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

איך אני יכול למחוק רישום פלילי לאחר גזר הדין?

הודעה על ידי ניסו דעבול » 04:49 17/12/2013

היי,
הורשעתי לפני שנתיים בהטרדה מאיימת בטלפון וקיבלתי מאסר על תנאי . אין לי עבר פלילי בכלל ואני לא מעוניין ברישום הפלילי ובתיק שיש לי. האם לאחר מתן גזר הדין ניתן למחוק רישום פלילי ? כלומר, אם אני רוצה תעודת יושר אני יודע שאני לא יכול לקבל , השאלה שלי אם ניתן למחוק את הרישום והתיק הפלילי לאחר הרשעה בהתחשב בזה שזאת עברה ראשונה . 

חזור למעלה

cron