פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

שוטרים הרביצו לי בלי סיבה ופתחו לי תיק

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: שוטרים הרביצו לי בלי סיבה ופתחו לי תיק

סגירת תיק פלילי ותלונה במח"ש

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 00:12 06/01/2014

אלעד שלום,

לא ניתן בשלב זה להביא למחיקתו של התיק הפלילי וזאת משום שמדובר בתיק מב"ד (תיק הממתין לבירור דין). רק בתום ההליכים הפליליים בתיק ובהנחה כי אכן תורשע בביצוע העבירה דנן, ניתן יהיה לפנות לגורם המוסמך בבקשה מתאימה למחיקת הרישום הפלילי.

על מנת ולהימנע מהרשעת שווא אני ממליץ שתעקוב אחר תשובת מח"ש לתלונתך ותתחיל בבניית קו ההגנה שלך במשפט הפלילי המתנהל נגדך.

לעניין תלונתך במח"ש - קח בחשבון כי כל עוד תלונתך נבדקת במח"ש ההליכים הפליליים נגדך מוקפאים ומושהים עד לסיום בירור התלונה. 

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

שוטרים הרביצו לי בלי סיבה ופתחו לי תיק

הודעה על ידי אלעד נבון » 20:15 05/01/2014

לפני שנה לחצתי בטעות על לחצן המצוקה בפיצוציה שעבדתי בה והגיעה משטרה ששאלה אותי מי לחץ והסברתי להם שזה בטעות אני . הם הרביצו לי וקיללו את חברה שלי ואחרי המכות לקחו אותי לתחנה והכניסו אותי לחדר פנימי והמשיכו להרביץ לי בלי שהתנגדתי ובלי שעשיתי כלום ואחר כך פתחו לי תלונה על הכאת שוטרים בתפקיד או משהו כזה . התלוננתי במח"ש וחוקרים את העניין , העניין שאני מסתובב עם ציק פלילי והליך משפטי ורציתי לדעת איך אני יכול למחוק הליך כזה ולסגור את התיק לחלוטין כי אני לא אשם בו ועוד לא הסתיימו ההליכים בתיק שלי. בגלל שאני מאמין בחפותי לא השקעתי בעורך דין יקר ואני נעזר בשירותי הסנגוריה הציבורית. אבל נראה לי שהוא מורח אותי ולא אומר לי את כל האמת או שהוא משתף פעולה עם המשטרה – אודה לתשובתך.  

חזור למעלה

cron