פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הבאתי בטעות מכה לשוטר וירד לו דם מהאף

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הבאתי בטעות מכה לשוטר וירד לו דם מהאף

עבירת תקיפת שוטר

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:05 18/01/2014

נאור שלום,

התיק הפלילי מוגדר כרגע כתיק מב"ד (ממתין לבירור דין) ומשכך לא ניתן בשלב זה להביא למחיקתו.

יתרה מכך, לאור הדברים שתיארת כנראה והמדינה עתידה להגיש כנגדך כתב אישום בעבירה של תקיפת שוטר, דבר שיאלץ אותך לנהל הליך פלילי בבית המשפט ולעמוד על חפותך.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

הבאתי בטעות מכה לשוטר וירד לו דם מהאף

הודעה על ידי נאור » 16:07 16/01/2014

שלום, אני היה לי קטע עם שוטר. כאילו מה זה קטע, הבן שלי נהג והוא עצר אותו לבדיקת רישיונות והתחיל לדבר בלי כבוד ויצאתי עם הבן שלי מהאוטו לנסות להסביר לו שהוא רק שתה כמה בירות והוא לא שיכור והוא לא רצה לתת לו לנהוג, לא יודע למה התחילו אנשים להגיע לכיוון שלנו ונוצר ויכוח שהשוטר התחיל לצעוק. באתי להרגיע אותו ואז גירד לי בראש, הרמתי את היד לגרד בראש ובטעות היד שלי נגעה באף שלו בלי כוונה וירד לו דם. הביאו אמבולנס שתאמין לי שנייר טואלט היה מנקה לו את הדם, אבל הוא עשה מזה עניין וביקשתי ממנו אלף פעם סליחה וזה לא עזר. עצרו אותי והביאו אותי לשופט ופתחו לי תיק ואחר כך נתו לי מעצר בית ואמרו לי שיהיה משפט. אני נשבע לך שלא נתתי לו מכה ולא רבתי איתו, מה אני יעשה שהאף שלו ארוך ונגע לי ביד כשרציתי לגרד את הראש. השאלה שלי אם אני יכול למחוק את הרישום הפלילי ושלא יהיה לי תיק פלילי?

חזור למעלה