פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

שינוי עילת סגירת תיק פלילי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: שינוי עילת סגירת תיק פלילי

שינוי עילת סגירת תיק פלילי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 14:19 12/08/2013

שלום רב,

מכיוון שהנך חשוד בעבירה הנך רשאי להגיש בקשה לשינוי עילת הסגירה של התיק הפלילי ללא כל מגבלת זמן. המגבלה של ה-30 יום חלה על מתלונן המבקש לערור על גניזת התלונה שהגיש נגד אדם במשטרה. לכן, ראשית עליך לגשת לתחנת המשטרה בה נחקרת ולבקש לצלם את חומר הראיות בתיק (עליך למלא טופס בקשה מיוחד בנושא). לאחר שעשית זאת עליך לפנות בבקשה מנומקת בכתב לגורם שגנז את התיק ולבקש את שינוי עילת הסגירה בתיק הפלילי (מחוסר עניין לציבור / חוסר ראיות) לחסור אשמה.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אסף דוק
052-6885006

שינוי עילת סגירת תיק פלילי

הודעה על ידי יוסף » 13:58 12/08/2013

יש לי תיק פלילי בגין עבירת רכוש שבסופו של יום הוחלט שלא להגיש נגדי כתב אישום ולכן התיק נסגר בעילה של חוסר עניין לציבור. התיק נסגר לפני שנתיים. האם אני עדיין יכול להגיש בקשה לשינוי עילת הסגירה של התיק הפלילי (מכיוון שעברו מן הסתם יותר מ-30 ימים מיום סגירת התיק) ובאם כן למי עלי להגיש בקשה זו?

חזור למעלה