פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

בחינות לשכת עורכי הדין

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: בחינות לשכת עורכי הדין

חובת יידוע הלשכה באשר לחקירה פלילית שמתנהלת

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 13:23 18/03/2014

טלי שלום,

בהתאם לתצהיר קבלה להתמחות וחברות בלשכת עורכי הדין עליו חתמת טרם התמחותך, עליך לעדכן את הלשכה אודות הליך חקירה המתנהל נגדך באופן מיידי בתצהיר מפורט וחתום על ידך.

כמו כן, בשלב זה לא ניתן להביא לביטול הרישום הפלילי מכיוון שהתיק המשטרתי מוגדר כרגע כתיק מב"ד, כלומר תיק הממתין לבירור דין שטרם הוחלט האם לסגור אותו או שמה להגיש בו כתב אישום.

אם עדיין נותרו לך ספקות באשר לנושא את מוזמנת ליצור קשר עם מדור מתמחים בלשכת עורכי הדין בטלפון 1599-500-606.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

בחינות לשכת עורכי הדין

הודעה על ידי טלי » 02:15 18/03/2014

שלום רב אני אמורה לגשת  לבחינה במאי של עורכי הדין שלחתי את הטפסים וגם את התצהיר מלפני שבועיים. שלשום התקשרו אליי ממשטרה שאבוא להיחקר בעניין הזנחת קטין. האם להודיע ללשכה שהיתה לי חקירה והאם יכולים למנוע ממני לעשות את המבחן או  תיהיה לי מניעה מלהתקבל חברת לשכת עורך דין. כיצד ניתן למחוק את הרישום המשטרתי?

חזור למעלה