פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

סגירת תיק פלילי שנפתח במשטרה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: סגירת תיק פלילי שנפתח במשטרה

סגירת תיק פלילי שנפתח במשטרה

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 20:54 26/05/2014

שלום רב,

משאלתך עולה כי נפתח נגדך תיק פלילי בגין העבירה עליה נחקרת. על מנת ולדעת את סטטוס הטיפול בתיק, קרי האם התיק יבשיל לכדי כתב אישום או לחילופין ייסגר באחת משלוש העילות (חוסר ראיות, חוסר עניין ציבורי או העדר אשמה פלילית) עליך לגשת לכל תחנת משטרה ולבקש גיליון רישום פלילי או לחילופין לעקוב באמצעות מספר התיק שנפתח לך (מס' פ"א) אודות סטטוס הטיפול בתיק אל מול קצין החקירות ביחידה / תביעות או פרקליטות.


כמו כן, אני לא הייתי ממהר להאמין לאותו חוקר משטרה בפרט ולאנשי משטרה בכלל. הסיבה הפשוטה לכך היא כי טובתך כלל אינה נמנית בסדר עדיפויותיו.

לא זו אף זו, לאותו חוקר משטרה אין כל סמכות לומר לך כי תיק זה ייסגר משום שההחלטה על סגירת התיק מתקבלת אך ורק על-ידי קצין החקירות ביחידה או על-ידי רשות התביעה.

לכן, כפי שנכתב לעיל, על מנת ולברר את סטטוס הטיפול בתיק הפלילי הנך מוזמנת לסור לתחנת המשטרה הקרובה לביתך ולבקש "גיליון רישום פלילי" אשר כולל בתוכו מידע אודות סטטוס התיקים המשטרתיים הקיימים לחובתך.

במידה והתיק הפלילי יופיע במרשם המשטרתי כתיק שממתין לבירור דין (מב"ד) זאת אומרת שההחלטה האם להעמידך לדין פלילי או אם לאו - טרם נתקבלה, וניתן יהיה להגיש בקשה מתאימה לסגירת התיק הפלילי.

לקבלת ייעוץ פרטני באשר לדרכי הפעולה שניתן לנקוט לשם סגירת התיק הפלילי כנגדך את מוזמנת ליצור עימי קשר טלפוני.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

סגירת תיק פלילי שנפתח במשטרה

הודעה על ידי אפרת » 19:11 26/05/2014

הייתה לי חקירה משטרתית והשוטרים אמרו שהתיק ייסגר שאלתי היא האם זה אומר שרק נפתח לי רישום משטרתי ואם כן האם רישום משטרתי נמחק אוטומטי או שצריך להגיש בקשה ואם כן למי?

חזור למעלה

cron