פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

בקשה לשינוי עילת סגירת תיק פלילי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: בקשה לשינוי עילת סגירת תיק פלילי

בקשה לשינוי עילת סגירת תיק פלילי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 11:03 05/07/2014

שלום רב,

לצורך שינוי עילת הסגירה בתיק הפלילי שציינת, תחילה עליך לגשת לתחנת המשטרה בה נחקרת ולבקש לצלם את חומר הראיות בתיק (עליך למלא טופס בקשה מיוחד בנושא). לאחר שעשית זאת עליך לפנות בבקשה מנומקת בכתב לגורם שגנז את התיק ולבקש את שינוי עילת הסגירה בתיק הפלילי (מחוסר עניין לציבור / חוסר ראיות) להיעדר אשמה פלילית. במידה והבקשה תיענה בחיוב הרישום יימחק לחלוטין מן גיליון המרשם הפלילי.

מצבים בהם ניתן יהיה להביא לשינוי עילת הסגירה הם מצבים בהם אין כל ראיות כנגד החשוד או שקיימות ראיות סותרות חזקות שיש בהן כדי לשפוך אור אחר על תיק החקירה. כמו כן, ישנם מצבים בהם תתקבל הבקשה לשינוי עילת הסגירה על מנת ולא לפגוע בעתידו המקצועי של המחזיק ברישום הפלילי.

בקשה מסוג זה נשענת על נימוקים משפטיים על בסיס הראיות שנצברו במסגרת החקירה במשטרה. לכן, נכון יותר יהיה להגיש את הבקשה תוך קבלת סיוע וייעוץ של עורך דין פלילי מומחה בתחום.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

בקשה לשינוי עילת סגירת תיק פלילי

הודעה על ידי rumine » 14:39 28/06/2014

אני מעוניינת להגיש בקשה לשינוי עילת סגירת תיק פלילי. מדובר על תיק שנפתח לפני שנה בחשד לתקיפה (תקיפה הגורמת לחבלה ממש ותקיפה וחבלה ממשית ע"י שניים או יותר). אני רוצה לסגור את התיק מ"חוסר ראיות" ל "אין אשמה פלילית" מכיוון שהייתי בזמן ובמקום הלא נכון והעלילו עלי עלילות שווא.
רציתי לדעת מה הם הדברים החשובים ביותר בכתיבת בקשה זו, מה כדאי לנסח וממה רצוי להמנע מלכתוב? (אני כבר מניחה שרצוי לכתוב תמציתי, ולא מסמך ארוך ומסרבל שיגרס במקום). האם עלי לגולל את הסיפור שוב על הכתב, ולכתוב יותר "ענייני" או אולי גם לספר את קורות חיי בקצרה ולהציג את עצמי כאזרח נורמטיבי? (סטודנטית, אדם שלא הסתבך עם החוק מלבד למקרה זה וכו'..) 
תודה :)

חזור למעלה