פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

גיוס לשבס עם רישום פלילי סגור מחוסר ראיות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: גיוס לשבס עם רישום פלילי סגור מחוסר ראיות

גיוס לשבס עם רישום פלילי סגור מחוסר ראיות

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:46 30/09/2014

שלום רב,

במידה וקיימים לחובתך רק תיקים משטרתיים שנסגרו בעילות שונות הרי שאין לך רישום פלילי אלא רישום משטרתי ומשכך על-פי חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים רשאית את להצהיר שאין לחובתך כל עבר פלילי, גם במסגרת הליך גיוסך לשירות בתי הסוהר.

באשר לשאלה האם שב"ס רשאי לקבל לידיו את המידע אודות אותם תיקים סגורים - ככל שמדובר בהעברת מידע אודות תיקים שנסגרו במשטרה, חזקת החפות מחייבת לאסור על העברת המידע, אולם בפועל ישנם מספר גורמים ביטחוניים מצומצמים אשר רשאים להיחשף למידע זה. על מנת ולברר האם שב"ס הוא אחד מהם עליך לפנות לחוליית העברת מידע של משטרת ישראל בטלפון 02-5429798/9 ולברר את הסוגייה מולם.

באשר לשאלה האם הרישום המשטרתי עלול למנוע ממך לרכוש השכלה משפטית - הרי שאין שום מניעה מצידך להירשם לפקולטה למשפטים ולהתחיל ללמוד, על אף שהנך מחזיק ברישום משטרתי. כמו כן, מכיוון שאין לחובתך כל רישום פלילי (קרי הרשעות בבית משפט) הרי שאין כל מחסום המונע ממך מלקבל את רישיון עריכת הדין הנכסף בעתיד.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

גיוס לשבס עם רישום פלילי סגור מחוסר ראיות

הודעה על ידי רחל » 09:23 30/09/2014

שלום רב,
קודם אציין שאינני טיפוס פלילי ולעולם לא הועמדתי בפני שופט, הסתבכתי בויכוח מתמשך עם שכנה שהתלונות היו נגדיות!!
אני מעוניינת להתגייס לשבס, הוצאתי לפני מספר ימים רישום פלילי וראיתי שעומדים תיקים הסגורים מחוסר ראיות  ואחד סגור מחוסר עניין לציבור .
שאלתי האם שבס יכול להסתכל על הרישום הפלילי דרך מערכת של משטרת ישראל?
האם מחובתי לדווח על כך?
האם חובה לפעול למען מחיקתם?
האם זה יכול למנוע ממני להתגייס
כמו כן לגבי לימודי משפטים.....
תודה רבה על תשובתך

חזור למעלה