פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

היי אסף

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: היי אסף

אז מה שאני שואל זה

הודעה על ידי עו''ד איילון בירנבוים » 08:14 19/11/2014

רק סגירה בחוסר אשמה תמחק את התיק מהרישום המשטרתי. 

אז מה שאני שואל זה

הודעה על ידי דורון » 12:31 18/11/2014

אני שואל אז במידה ואני מגיש בקשה לשנות את זה לחוסר אשמה אז יהיה לי רישום פלילי? אני ירצה מקום עבודה יגידו תביא ר.פ יופיע ? או עם זה ניסגר מחוסר לציבור או ראיות אז יופיע ר.פ? ומה שאמרת על טביעות האצבע והכל זה תמיד יהיה במשטרה זה יש אפשרות למחוק ?

היי לא הבנתי

הודעה על ידי עו''ד איילון בירנבוים » 11:00 18/11/2014

אפשר להגיש בקשה לסגור את התיק מחוסר אשמה. לגבי טביעות אצבע וצילומים זה נשמר במאגר במשטרה.

היי לא הבנתי

הודעה על ידי דורון » 00:39 18/11/2014

לא הבנתי התיק כרגע כמו שאמרתי לא ניסגר ולא ממשיך הלאה כעת התיק בטיפול בחקירות מה יהיה אני אומר שיסגר התיק זה צפוי להיסגר התיק אך לא מחוסר אשמה הלאה או מחוסר עניינן לציבור או ראיות וזה אז האם ניתן לעשות משהו עכשיו לפני שיש תוצאות בנוגע לתיק? עכשיו בתום החקירה גם עשיתי טביעות אצבעות צילום פנים יש אפשרות לבמידה וניסגר התיק מחוסר אשמה זה ימחק הדברים האלה ? מבקש בקשה הסבר על הכל מה זה היה הטביעות אצבעות שלקחו ממני ומה במידה ותיק ניסגר אז מה קורה... האם קריטי מאיזה חסור זה ניסגר?

היי אסף

הודעה על ידי עו''ד איילון בירנבוים » 20:10 17/11/2014

שלום גיל,
 ראשית ניתן להגיש בשלב זה בקשה לסגירת התיק בעילה של העדר אשמה
ככל והבקשה תענה בחיוב בהתאם לנסיבות שתיארת אז לא יהיה כל זכר ברישום הפלילי לחקירה שעברת.
ככל והנושא יגיע לכדי כתב אישום אזי יהיה לפניו גם הליך שימוע שבו ניתן לבקש להימנע מכך 
אני ממליץ לך להגיש בקשה באמצעות עורך דין בקיא בדין הפלילי לתוצאה האופטימלית בנסיבות העניין.באשר לאלימות שהופעלה כלפיך הרי שניתן להגיש בעניין זה תלונה למחלקה לחקירות שוטרים
בהצלחה

היי אסף

הודעה על ידי דורון » 00:17 16/11/2014

היי זה יהיה ארוך אך תיקרא בבקשה הכל ותגיד מה כדאי לעשות.. {תענה בבקשה כאן באתר המייל שלי לא תקין}.. אז הנושא אצלנו יש בניין בשיפוץ בקיצור אסור לקשור אופניים אז יש לי זוג אופניים אחד ולאחי עוד זוג יחד עם כל זה יש עוד 7 זוגות אופניים שגם קשורים ברחוב כזבל שבורים לחלקים הכל בקיצור כל האופניים זה רואים חלודה זבל שבאמת באמת באמת מעולם לא גנבתי ולא כלום והכל הגיע מזבל הרוב מצאתי ברחוב פתוח זרוק אז הגיע עייריה ואז אמרתי מפריע אני יזיז אין בעייה את כל זוגות האופיים ואז מפה לשם הם אמרו לא לגעת שכן טוען שזה גנוב נמתין למשטרה וניראה מה יגידו ישר הגיע משטרה בלוי ויכוח בלי לברר ישר אמרה השוטרת אתה ואחיך מועכבים לחקירה בחשד להחזקת רכוש גנוב אוקי נסענו לתחנה כל האופניים הגיעו לתחנה עכשיו פתאום רציתי שירותים הלכתי לבד פתאום תקפו אותי והפכתי להיות עצור שם עם אזיקים לא הפעלתי שום כוח כמובן גם פתאום אחי עם אזיקים אוקי בקיצור אחרי איזה 6 שעות ניכנסתי לחקירה יחד עם אזיקים חקירה אמרתי הכל שהכל זבל יש לי רק זוג אחד שנוסע שקניתי יד שנייה וכל השאר זה זבל סתם עומד שנים ושהם יכולים לתרום הכל פרט לזוג שאני נוסע ולעשות איתם מה שהם רוצים זה זבל וכאלה דברים בקיצור בסוף החקירה לקחו אותי לחדר טביעות אצבעות עשו לי בשני היידים צילום גוף פנים וגם לקחו לי תצרור מפתחות שהיה את של הבית שלי וכל ה3 מפותחות של כל הזוגות אופניים וזה גם בחקירה. בקיצור רצו אני יביא מישהו שיחתום לי ערבות אמרתי לא חותם אז בסוף הם התקפלו וחתמתי ערבות עצמית על 2000 ש"ח ואז רק הלכתי משם עם כאבים בידיים מהאזיקים. עכשיו מה אני אמור לעשות מה יהיה? בוא נגיד כמו שאמרתי הכל זה זבל לא גנבתי שם כלום ואין להם שום הוכחה שאני גנבתי איזה משהו.. מה עכשיו יש לי תיק פלילי? רישום? אני מודאג כי הרסו אותי וממש לא עשיתי כלום. האם צריך לקחת כאן עורך דין? בקיצור מה נעשה... תודה רבה גיל שבת שלום. אין לי שום עבר פלילי לפני ולכן לא מבין בזה.

חזור למעלה