פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

רישום משטרתי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: רישום משטרתי

רישום משטרתי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 15:00 18/12/2014

שלום רב,

תדפיס המרשם הפלילי כולל מידע על רישום פלילי, רישום משטרתי של תיקים שנסגרו ללא העמדה לדין, ורישום משטרתי של תיקי חקירה ותיקי בית משפט שעודם פתוחים.

האם מדובר במעסיק פרטי או מעסיק ציבורי?

במידה ומעסיק פרטי מבקש ממך למסור לידיו עותק מגיליון הרישום הפלילי שלך הוא מסתכן בעבירה פלילית שדינה הוא עד שנתיים מאסר בפועל. עד כאן, מבחינת החוק היבש, אולם המציאות מלמדת כי לעיתים סירוב להמציא תדפיס זה יכול לעלות באיבוד מקום העבודה ולכן במידה ואתה בכל זאת מתבקש להציג למעסיקך תדפיס מהמרשם הפלילי, הנך רשאי להציג בפניו רק את העמוד הראשון של גליון המרשם הפלילי, שכן זהו עמוד פתיח המשמש גם את אלה שיש לחובתם רישום פלילי ומשטרתי וגם את אלה שאינם מחזיקים ברישום כלל (בעמוד הראשון לא מופיעים מספרי העמודים המדויקים, קרי "עמוד 1 מתוך 4 ולכן גם אלה שיש להם רישום פלילי יכולים להגיש את העמוד הראשון לתדפיס ולהיחשב בפני המעסיקים כמי שאינם בעלי רישום פלילי).

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

רישום משטרתי

הודעה על ידי רישום » 13:13 17/12/2014

שלום,האם בקבלה לעבודה מבקשים רק רישום פלילי או גם רישום משטרתי?

חזור למעלה