פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

רישום משטרתי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: רישום משטרתי

רישום משטרתי

הודעה על ידי אילון בירנבוים » 00:15 16/01/2015

מרבית הגופים לא מקבלים את הרישום המשטרתי מלבד גופים בטחוניים , משטרתיים וכאלה המוגדרים בחוק כרשאים לקבלו.
במסגרת ראיון עבודה אין צורך להצהיר על הרישום המשטרתי. לתשומת לבך אין דבר כזה תעודת יושר, את הפונקציה הזאת ממלא גליון הרישום הפלילי אותו רשאי לקבל רק מעסיק שיש באפשרותו לקבלו ישירות מהמשטרה, ככל ונדרשת להביאו בעצמך המדובר בבקשה לא חוקית מצידו של המעסיק שבצידה עונש של עד שנתיים מאסר. כך שבנוגע לרישום המשטרתי אין את חייבת להצהיר על קיומו ואין לך את החובה להציגו. באשר לשגרירויות זרות המדובר בישות שאין לה את הרשות לראות רישומים משטרתיים וכן הרשעות שהתיישנו.

בברכה,
עו"ד בירנבוים

רישום משטרתי

הודעה על ידי רישום משטרתי » 20:24 15/01/2015

יש לי תיק שנסגר מחוסר עניין לציבור אני מבינה לפי מה שאני קוראת מדבריך באתר שזהו רשום משטרתי ולא רישום פלילי אך הוא מופיע התדפיס המרשם הפלילי, כלומר כאשר אני נדרשת להצהיר בראיון עבודה למעסיק ציבורי על רישום פלילי האם אני מצהירה שיש לי או אין לי? ( לא הועמדתי לדין יש לי רק תיק סגור 1).
שאלה שנייה כאשר יש רישום משטרתי של תיק סגור לא ניתן לקבל תעודת יושר ?

אם ברצוני לקבל דרכון זר-אירופאי האם רישום משטרתי מפריע לשם כך? האם שגרירות זרה ( פולנית ואוסטרית במרה הנ״ל) רואות את הרישום המשטרתי או רק אם הורשיתי / הועמדתי לדין הם רואים?

חזור למעלה