פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

רישום פלילי ופנקס הקבלנים

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: רישום פלילי ופנקס הקבלנים

רישום פלילי ופנקס הקבלנים

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:15 18/01/2015

שמוליק שלום,

בהתאם לחוק רישום קבלנים אדם יהיה פסול מרישום בפנקס הקבלנים כאשר:
1. הוא הורשע בעבירה שיש בה כדי לערער את מהימנותו להיות קבלן רשום.
2. לא חלפו 3 שנים מיום שנשא את עונשו.

באשר למקרה שלך, אומנם חלפו 3 שנים מיום שנשאת את עונשך, אולם מתעוררת השאלה האם יש בעבירה בה הורשעת כדי לערער את מהימנותך להיות קבלן רשום. מי שאמון על בחינת שאלה זו הוא הרשם המנהל את פנקס הקבלנים.

יחד עם זאת, סיום הליך פלילי בבית משפט בהרשעה אינו סותם את הגולל על ייתר האפשרויות המשפטיות העומדות בפני אדם המעוניין להביא לביטול הגזרה שנגזרה עליו בבית המשפט. אפשרות בולטת אחת העומדת לרשותו היא הגשת בקשת חנינה לנשיא המדינה לשם קיצור תקופת ההתיישנות ו/או המחיקה של הרישום הפלילי העומד לחובתו.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

רישום פלילי ופנקס הקבלנים

הודעה על ידי שמוליק » 16:55 18/01/2015

עו"ד דוק היקר ברצוני לדעת האם רישום פלילי יכול למנוע ממני מלהירשם בפנקס הקבלנים? אני בדיוק מסיים לימודי הנדסאי בניין ועתיד לעבור בקרוב את בחינות ההסמכה. יש לי רישום פלילי מלפני 4 שנים בעקבות תלונה על אלימות בתוך המשפחה מצד אישתי (אנחנו עדיין יחד). על התיק הזה נשפטתי בבית משפט והשופט גזר עלי מאסר על תנאי וקנס בלבד.

חזור למעלה