פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מחיקת תיק משטרתי על שימוש בסמים

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מחיקת תיק משטרתי על שימוש בסמים

מחיקת תיק משטרתי על שימוש בסמים

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 10:49 26/01/2015

יואב שלום,

על מנת ולמחוק תיק משטרתי סגור קיימים 2 מסלולים:

1. בקשה לשינוי עילת סגירה לחוסר אשמה שתופנה לגורם שסגר את התיק - מדובר בבקשה הנשענת על נימוקים משפטיים על בסיס הראיות שנצברו במסגרת החקירה במשטרה. במידה והבקשה תיענה בחיוב הרישום יימחק לחלוטין מן גיליון המרשם הפלילי. בענייננו, לאור העובדה שהתיק נגדך נסגר מחוסר עניין לציבור עקב הודאתך (סביר להניח) בשימוש בסם לצריכה עצמית - המסלול הזה לא רלוונטי עבורך.

2. בקשה לביטול רישום משטרתי - מדובר בבקשה המופנית למדור רישום פלילי במטה הארצי של משטרת ישראל, כאשר השיקולים המרכזיים הנבחנים במסגרת בקשה זו הינם: חלוף הזמן שעבר ממועד אירוע נשוא החקירה, מהות העבירה וחומרתה, גילו של המחזיק ברישום הפלילי ונסיבותיו האישיות, קיומם של רישומים פליליים אחרים ועוד. בענייננו, גם מסלול זה אינו רלוונטי עבורך שכן ניתן להגיש את הבקשה רק בחלוף 5 שנים מיום ביצוע העבירה ולכן טרם בשלה העת לכך.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

מחיקת תיק משטרתי על שימוש בסמים

הודעה על ידי יואב » 16:17 25/01/2015

עו"ד דוק היקר, יש לי תיק משטרתי סגור על שימוש בסמים משנת 2011. התיק נסגר בעילה של היעדר עניין לציבור וזאת לאור העובדה שהודתי. האם אוכל למחוק את הרישום הפלילי נגדי? תודה.

חזור למעלה