פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

ביטול רישיון נשק בעקבות תיק פלילי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: ביטול רישיון נשק בעקבות תיק פלילי

ביטול רישיון נשק בעקבות תיק פלילי

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 01:44 12/03/2015

שלום רב,

משטרת ישראל לרוב מחרימה את כלי הנשק ורישיונו של אדם לשאתו, כאשר הוא חשוד בביצועה של עבירה פלילית, גם במקרים כאשר אין זיקה בין החשדות לגופן ובין הנשק המצוי ברשותו. על מנת ולהשיב את רישיון אחזקת הנשק יש להגיש בקשה מתאימה לאגף לרישוי ולפיקוח כלי ירייה במשרד לביטחון פנים ובמקרה של סירוב ניתן להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי אשר עשוי להתערב בהחלטת פקיד רישוי כלי ירייה במידה ומצא אותה לא סבירה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

ביטול רישיון נשק בעקבות תיק פלילי

הודעה על ידי יובי » 22:39 09/03/2015

שלום רב אני פונה עליכם בנוגע לקרובת משפחה שלי שלטענת בעלה שהורחק מהבית בעקבות איומים טען שאישתו איימה עליו ודחפה אותו. אישתו שעובדת בתור מאבטחת במיכללה ומחזיקה נשק בעבודה כתוצאה מהתלונה של בעלה נילקח מימנה רישיון אחזקת הנשק ולכן לא יכולה לעבוד בתור מאבטחת. לאחר מספר חודשים היא קיבלה מכתב בדבר החלטה שלא להעמיד לדין ושהתיק ניסגר בעילה שלא נמצאו ראיות מספיקות להעמדתה לדין. עכשיו היא מעוניינת לחזור לעבודה אבל היא ללא הנשק שלה. מה היא צריכה לעשות על מנת על מנת שיחזירו לה את רישיון הנשק כך שתוכל לשוב ולהתפרנס בכבוד? תודה מראש

חזור למעלה