פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

קבלת העתק תלונה על בני שהוא קטין

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: קבלת העתק תלונה על בני שהוא קטין

קבלת העתק תלונה על בני שהוא קטין

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 07:57 18/03/2015

משה שלום,

כל זמן שהנושא בחקירת משטרה לא תוכל לקבל לידך את חומר החקירה מלבד פרטים אודות סטטוס הטיפול בתיק כאפוטרופוס של בנך. המלצתי אליך היא לפנות לקצין המבחן, בין אם באופן עצמאי ובין אם באמצעות עורך דין, ולברר עימו פרטים לעניין גיבוש המלצתו בעניין התיק הפלילי שנפתח לבנך.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק

קבלת העתק תלונה על בני שהוא קטין

הודעה על ידי משה בר » 16:20 16/03/2015

שלום.נגד בני, נער בכן 15 הוגשה תלונה על תקיפה מינית כלפי ילד בן שש לפני כשנה. הנושא התגלגל מאז וזה הגיע לקצין מבחן כאשר אני מחוץ לתמונה. האם יש לי זכות ללכת לתחנת המשטרה המקומית וכאביו של הקטין להוציא העתק תלונה וחומר הנוגע לקצין המבחן?? לא ידוע לי אם הוגש כתב אישום. השאלה אם אוכל רק לקבל עותק מהתלונה.
תודה מראש
משה בר

חזור למעלה

cron