פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הימורים באינטרנט באופן חוקי

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הימורים באינטרנט באופן חוקי

הימורים באינטרנט באופן חוקי

הודעה על ידי עו''ד דן נתיב » 18:56 19/04/2015

שלום רב,

בישראל, הימורים באינטרנט נחשבים לעבירה פלילית לכל דבר ועניין. לגבי המהמר עצמו, כל עוד הוא מבצע את הפעולה האסורה בישראל, מדובר בעבירה לפי ס' 226 לחוק העונשין, עבירה שדינה עד שנת מאסר. לגבי הפעלת אתר הימורים, גם אם מקום מושבו של האתר או של השרתים לצורך העניין, יימצא במדינה המאפשרת זאת מבחינת חוקיה, חשוב לדעת, כי ברגע שמהמרים ישראלים יהיו מסוגלים להיכנס אל האתר ולהמר בו, המדובר יהיה בעבירה על החוק. סעיף 225 לחוק העונשין קובע לעבירה זו עונש מקסימלי של שלוש שנות מאסר. בכדי למנוע מצב דברים שכזה, מוטלת על מנהלי האתר האחריות לחסום כל גישה אפשרית לאתר על ידי מהמרים מישראל. גם במקרה של תפעול אתר הימורים בחו"ל ע"י תושב ישראל, עדיין קיים סיכון להסתבכות עם החוק בארץ. לאור האמור, רצוי מאד להתייעץ באופן אישי עם עו"ד להבנת והבניית התשתית המשפטית האפשרית בתחום מורכב זה. צור קשר לתיאום פגישה.

בכבוד רב,

דן נתיב, עו"ד

הימורים באינטרנט באופן חוקי

הודעה על ידי מממ » 20:14 17/04/2015

שלום,
האם ניתן בקונסטלציה כלשהי להמר (משחקי פוקר) באינטרנט מתוך שטח ישראל באופן חוקי?

האם יש פרוצדורה שצריך לעבור מול רשות כלשהי (מסים?) שמאפשרת להוציא רישיון לעסוק ב"פעילות מקוונת בתחום הפוקר"?

חזור למעלה

cron