פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התביעה תופרת תיק לבחור צעיר מה עושים

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: התביעה תופרת תיק לבחור צעיר מה עושים

התביעה תופרת תיק לבחור צעיר מה עושים

הודעה על ידי עו''ד דן נתיב » 15:13 05/06/2015

שלום רב,

לאור חומרת החשדות והתמונה המשתקפת מדבריך, מומלץ לתאם פגישת ייעוץ בהקדם האפשרי.

בכבוד רב,
דן נתיב, עו"ד

054-5607714

התביעה תופרת תיק לבחור צעיר מה עושים

הודעה על ידי קיזי » 21:53 04/06/2015

המשטרה עצרה מס' חשודים בנסיון חטיפה כאשר החשודים רצו להוציא הודאת אמת על רצח של חבר שלהם ולהפליל אותו במשטרה, למרות שהם עשו מעשה לא חוקי ולא מוסרי אין כוונתם היתה להכלא על חשד לרצח!! הפרקליטות ביחד עם משטרת ישראל תופרת תיק על חבורה של צעירים שבסהכ' רצו להוציא הודאה ממישהו שרצח את החבר שלהם, מדוע מערכת המשפט עוזרת למשטרה ולעורכי הדין לתפור תיק של חשד לרצח, ובנוסף מרעיבים את הילדים האלה ברעב בחדר חקירות ומתזזים אותם, אני לא אומרת שמה שהם עשו זה בסדר אך ריבונו של עולם מה נסגר עם מערכת המשפט היום?..............איפה הצדק במדינה הזאת!!

חזור למעלה