פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הסבר על חוק המישוש

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הסבר על חוק המישוש

הסבר על חוק המישוש

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 08:13 27/10/2015

גילי שלום,

הצעת חוק המישוש נמצאת בימים אלו בשלבי חקיקה מתקדמים ותכליתה לעגן את סמכויות החיפוש של המשטרה על רקע המצב הביטחוני הרגיש של ימינו. טרם הצעת החוק, הותר לשוטר לבצע חיפוש בגופו של אדם רק אם התעורר אצלו חשד סביר שאותו אדם נושא עימו נשק או סמים, או שאותו אדם ביצע עבירה פלילית מסוג פשע. הצעת החוק החדשה נועדה להרחיב זאת ולאפשר לראשונה לכל שוטר לבצע חיפוש גופני גם כאשר לא מתעורר מצדו חשד סביר כאמור. החוק יאפשר לראשונה לבצע חיפוש על גופו של אדם גם במצבים בהם המשטרה רק סבורה שאותו אדם עומד לנהוג באלימות, או אפילו במקרים בהם היא איננה סבורה כן או מבלי שהתעורר כל חשד סביר לגביו כאמור - ובלבד שמדובר במקומות שהוגדרו מראש כמועדים לאירועי אלימות.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק

הסבר על חוק המישוש

הודעה על ידי גילי » 08:01 27/10/2015

עו"ד דוק שלום, רציתי לדעת בבקשה מזה חוק המישוש החדש שנחקק לאחרונה ומה המשמעות של החוק בכל הקשור לאפשרות של שוטר לערוך עלי חיפוש ברחוב. תודה מראש

חזור למעלה