פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מסירת תדפיס רישום פלילי למעסיק

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מסירת תדפיס רישום פלילי למעסיק

מסירת תדפיס רישום פלילי למעסיק

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 18:59 22/11/2015

שלום רב,

נכון כתבת, המעסיק לא רשאי לבקש ממך למסור לידיו את גיליון הרישום הפלילי. חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים קובע במפורש כי מעסיק שעושה כן עובר עבירה פלילית שדינה הוא עד שנתיים מאסר בפועל.

יחד עם זאת, למציאות חוקים משלה ולעיתים סירוב להמציא תדפיס רישום פלילי יכול לעלות באיבוד מקום העבודה ולכן במידה ואתה בכל זאת מתבקשת להציג למעסיקך תדפיס מן המרשם הפלילי, אתה בהחלט רשאי להציג בפניו רק את העמוד הראשון של הגיליון, שכן זהו עמוד פתיח המשמש גם את אלה שיש לחובתם רישום פלילי ומשטרתי וגם את אלה שאינם מחזיקים ברישום כלל (בעמוד הראשון לא מופיעים מספרי העמודים המדויקים, קרי "עמוד 1 מתוך 4 ולכן גם אלה שיש להם רישום פלילי יכולים להגיש את העמוד הראשון לתדפיס ולהיחשב בפני המעסיקים כמי שאינם בעלי רישום פלילי).

מקווה שהייתי לך לעזר,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

מסירת תדפיס רישום פלילי למעסיק

הודעה על ידי רוי » 03:53 22/11/2015

לפי החוק אסור למעביד לבקש רישום פלילי מצד שני אם לא תביא הוא יחשוד אבל יצא טרנד לעקוף שזה פוליגרף לא עברתי כמה פעמים יש איזה שיטה לעבור פוליגרף חייב לצין אני בחור נורמטיבי עם עבר פלילי 10 תיקים לא קלים

חזור למעלה