פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מעצר בתיק מעשה מגונה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מעצר בתיק מעשה מגונה

מעצר בתיק מעשה מגונה

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 16:16 06/01/2016

שלום גלעד,

ראשית, קשה מאוד "להבטיח" שחרור של עצור, שהרי העניין טעון החלטת שופט לצד מכלול של נסיבות שאינן תלויות זו בזו, כגון עצמת הראיות בתיק החקירה, טיב הראיות, זהות שופט המעצרים באותו היום, זהות הסניגור וכיוצ"ב.

מבלי להתייחס ישירות לדבריך לעניין הסניגור הנוכחי (שכבודו במקומו מונח) - כמו כל נותן שירות ואיש מקצוע, ככל שבעל המקצוע מנוסה, פעיל ואסרטיבי יותר - כך סביר יותר שעניין הלקוח יטופל באופן מיטבי.

במידה ואתם לא מרוצים מהטיפול של הסניגור הנוכחי, עניין שהוא אך ורק לשיקול דעתכם, ניתן לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי פרטי.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז,
0522-333-730

מעצר בתיק מעשה מגונה

הודעה על ידי גלעד » 20:50 05/01/2016

שלום, אחי נעצר לפני שלושה ימים בחשד למעשה מגונה במספר נשים שהכיר. היום היה דיון מעצר שני והסנגור הציבורי אמר לנו שהוא מאמין שאחי ישתחרר כבר בדיון הבא ביום שישי הקרוב. מה אפשר לעשות כדי להבטיח שהוא באמת ישתחרר? אנחנו קצת חוששים כי עד עכשיו הסגור הציבורי לא ממש תפקד ודיבר בדיון מעצר. אשמח לתשובה בהקדם.

חזור למעלה

cron