פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

האם זה הטרדה או איומים?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: האם זה הטרדה או איומים?

האם זה הטרדה או איומים?

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 10:48 12/05/2016

שלום,

על פניו, האמירות שלך יכולות להחשיב איומים לפי סעיף 192 לחוק העונשין. כדי לבחון האם יש באמירות גוון פלילי, יש להבין את ההקשר שבו הן נאמרו ואת התמונה במלואה.

מכיוון שהוגשה נגדך תלונה, אני ממליץ לך לפנות לעורך דין פלילי לשם קבלת ייעוץ מעמיק ויסודי. דעי לך, בשלב חקירת המשטרה ניתן למזער נזקים ולקדם סגירת התיק מבלי שיוגש כתב אישום. אם וכאשר יוגש נגדך כתב אישום, עבודתו של עורך הדין שלך תהיה מורכבת יותר.

בכבוד רב,
עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

האם זה הטרדה או איומים?

הודעה על ידי כני » 23:58 11/05/2016

אם אמרתי למשהי שקבלתי ממנה שרות בין 5 ל-10 פעמים בתקופה של כמה שבועות בודדים, נוסח על איומים לכאורה לא פלילים כמו "תזהרי ממני" "את תצטערי על זה" כי פחדתי שהיא תגרום לי נזק על חוסר המקצועיות שלה.
היא הגישה נגדי תלונה במשטרה על הטרדה באמצעות מתקן בזק,

האם עברתי עבירה פלילית?

חזור למעלה