פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה

שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 10:58 20/07/2016

שלום טל,

על מנת לקדם את סגירת התיק עליך לשכור עורך דין פלילי על מנת שינהל מו"מ עם הפרקליטות על סגירת התיק ואי העמדתך לדין. בייחוד כאשר אתה מרגיש ש"תופרים לך תיק" - כדאי שעורך דין מטעמך יעביר את המסר, באופן משפטי, לפרקליטות בטרם יהיה מאוחר מדי ויוגש כתב אישום.

אין דבר כזה "יעיר את המתים" - למרות שרבים חושבים כך, הפרקליטות לא שוכחת מתיקים, והתעלמות מאותם תיקים מצד החשוד לא גורמת לסגירת התיק. להיפך, ככל שלא תשכיל לטפל בתיק משפטית, כך עמדתך לא תעמוד לנגד עיני הפרקליט בזמן שהוא קורא את התיק ובוחן האם להעמיד אותך לדין.

אני יכול להניח, בתור יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב, שעוד לא התקבלה החלטה בעניינך מכיוון שיש עומס עבודה וסדר עדיפויות של תיקים בפרקליטות. בהחלט סביר שהחלטה בעניינך תתקבל בשבועות הקרובים.

לעניין השחרור ממעצר -
עצם העובדה ששוחררת בהארכת המעצר הראשונה יכול להעיד (אבל לא בהכרח!) על חולשה מסוימת בראיות באותו זמן נתון. א-ב-ל , אין משמעות הדברים שלא יוגש נגדך כתב אישום ! לאחר שחרורך ממעצר יכולות להתווסף ראיות נוספות לתיק שיחזקו את החשד נגדך. מעבר לכך, יתכן שלא היו ראיות מספיקות על מנת להותיר אותך במעצר, אך יש ראיות מספיקות להעמיד אותך לדין. מדובר במבחן משפטי שונה לחלוטין.

המלצתי החד משמעית היא -
שכור שירותי עורך דין פלילי על מנת שייצג אותך מול הפרקליטות.

בכבוד רב,
אלעד שאול אלבז, עו"ד פלילי
טלפון 0522333730

שחרור חשוד ממעצר בעבירות אלימות במשפחה

הודעה על ידי Tal » 09:10 20/07/2016

הייתי עצור על אלימות במשפחה
היה איתי עורך דין שהעלו אותי למשפט אחרי יום מעצר
שוחררתי בתנאים 4 ימי הרחקה וקנס 1000 ש"ח ..

אח התיק לא נסגר עדין מזה חודשיים עוד מעט
בטענה שיש להם ראיות אח הדבר אינו נכון
וזה תפירת תיק לכל דבר.

השאלה האם זה יסגר?
ואם השאל למצב התיק האם "יעיר תמתים"...

כאשר התלוננתי בפני החוקרת שבקשתי מהמתלוננת לא להגיע אלי וציינתי שהזמין לה משטרה ובכל זאת הגיע לדרתי והחוקרת התעלמה מזה ולא טיפלה בזה לכן אני יודע שיש כאן תפירת תיק ועוד כמה פרטים שלא נדבר שפעם עבדה בשירותי לאומי במשטרה וכן אבא שלה קצין במשטרה
אבל כאשר העורך דין שלי הוציאי אותי משם התובעת גימגמה ואף נזף בה השופט .

השאלה שלי אם נתנו לי תנאים זה אומר שיש ספק והאם יסגר התיק??

חזור למעלה