פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

האם התייעצות עם עורך דין בחקירה מחשידה אותי?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: האם התייעצות עם עורך דין בחקירה מחשידה אותי?

האם התייעצות עם עורך דין בחקירה מחשידה אותי?

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 22:45 23/08/2016

שלום רב,

אין כל חשד בהגעה לחקירה עם עורך דין.
להיפך, "עבריינים מקצועיים" מכירים את חדר החקירות ואת כל תרגילי החקירה של המשטרה, ועל כן לעיתים רבות נמנעים מלהתייעץ עם עורך דין.

אדם נורמטיבי אשר מגיע לחדר החקירות לא מודע למתרחש סביבו , ובין היתר לא מודע לזכויותיו ולחובותיו כנחקר. למשל - הזכות להתייעץ עם עו"ד היא מזכויות הבסיס של כל נחקר, ולא בכדי!

הגעה לתחנת המשטרה ללא ליווי של עו"ד, או לכל הפחות התייעצות עם עו"ד מיד עם הזימון לחקירה - היא פשוט רשלנות של הנחקר ומשחק "רולטה רוסית" על חפותו ועל חייו.

אל תנסה למצוא חן בעיני חוקר המשטרה! הוא לא חבר שלך ונסיונך להתחבב עליו צפוי להיכשל כשלון חרוץ ולהסתיים בכתב אישום. התייעץ עם עו"ד פלילי ודאג אך ורק לזכויות שלך.

עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז
טלפון 0522333730

האם התייעצות עם עורך דין בחקירה מחשידה אותי?

הודעה על ידי ישי » 21:56 23/08/2016

הזמינו אותי לחקירה בעוד יומיים במשטרת באר שבע ורציתי לדעת אם אני מגיע עם עורך זה לא עלול להחשיד אותי עוד יותר מאשר הייתי מגיע בלעדיו? תודה

חזור למעלה

cron