פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

עבירות מין בקטינה בתוך המשפחה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: עבירות מין בקטינה בתוך המשפחה

עבירות מין בקטינה בתוך המשפחה

הודעה על ידי עו''ד אלעד שאול אלבז » 13:03 28/09/2016

שלום רב,

עבירות מין למיניהן הן עבירות חמורות שלא נראות בעין יפה בבתי המשפט בפרט ובציבור בכלל.
עבירות מין בקטינים הן עבירות חמורות עוד יותר ולצידן עונשים חמורים ומרתיעים בהחלט.
עבירות מין בקטינים בתוך המשפחה הן בדרגת חומרה גבוהה במיוחד וכך גם רף הענישה. מעבר לכך, תיקים אלו מורכבים ומלאי שיקולים מנוגדים. בין היתר, יש לשקול את טובתו של הקטין הקורבן ודרכי שיקומו, ולמצוא איזון עם טובת המשפחה כולה, שיקולי ענישת הנאשם לצד שיקום וחזרתו למוטב.

שים לב, חלה מגמה ברורה בבתי המשפט לעניין החרפה משמעותית של רף הענישה לעברייני מין אשר פגעו בקטינים. והסיבות לכך ברורות!

מבחינת שיקולי ענישה, לצד האקט העונשי עצמו [שהוא בדרך כלל מאסר בפועל לתקופה ארוכה], יש לשים דגש על הליכי טיפול ושיקום עבריין המין. שהרי, אף אם ירצה העבריין עונש מאסר ממושך בסופו של מאסר הוא ישוב לחברה, על כן חייב לוודא שעבריין המין מופנה לקבלת טיפול ייעודי לעברייני מין, על מנת להפחית את המסוכנות המינית הנשקפת ממנו לסובבים אותו ולכלל הציבור.

מבחינה משפטית, פרקטית ומוסרית כאחד - ככל שיקדים עבריין המין לפנות לקבלת טיפול בסטייתו ו/או בבעייתו, כך יוטב לו, לסובבים אותו ולכלל הציבור.

כל האמור לעיל, הוא בהנחה שהוגש כתב אישום נגד החשוד והוא אכן עמד לדין והורשע בבית המשפט, שאם לא כן - עומדת לו חזקת החפות והוא חף מפשע עד אשר הוחלט אחרת על ידי בית המשפט.

ככל שקרוב משפחתך אינו מרוצה מעורך דינו, עליו לשקול להחליף את הייצוג.

בכבוד רב,
עו"ד פלילי אלעד שאול אלבז

עבירות מין בקטינה בתוך המשפחה

הודעה על ידי רועי » 12:42 27/09/2016

שלום רב, קרוב משפחה שלי נעצר לפני חודש על ידי המשטרה שחושדת שהוא ביצע עבירות מין בתוך המשפחה. לפי מה שהבנתי הוא נמצא במעצר עד סיום המשפט והוא ממש לא מרוצה מהתנהלות עורך הדין של המדינה שאיתו. מה צפוי לו ומה אפשר לעשות? תודה

חזור למעלה

cron