פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מה העונש על זיוף קורות חיים?

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מה העונש על זיוף קורות חיים?

מה העונש על זיוף קורות חיים?

הודעה על ידי עו''ד אור הדאיה » 19:56 09/09/2017

שלום וברכה יואב

לפי דבריך שלב החקירה המשטרתית הסתיים או שעדיין בעיצומו. רשויות האכיפה רואות בחומרה עבירות מעין אלו . בחוק העונשין נקבע עונש של עד שלוש שנות מאסר בגין עבירה של נסיון קבלת דבר במרמה. מוצע להיוועץ בדחיפות עם עורך דין פלילי בדבר האפשרויות העומדות בפניך בכדי להימנע מהעמדה לדין.

בברכה
אור הדאיה, עו"ד

מה העונש על זיוף קורות חיים?

הודעה על ידי יואב » 15:30 07/09/2017

שלום, לפני חודשיים שלחתי קורות חיים לחברה ציבורית מסוימת. בהמשך התקשר אלי מישהו ממחלקת משאבי אנוש בחברה ומסר לי שביצעתי עבירה פלילית שרשמתי מקום עבודה שלא עבדתי בו. כמו כן הוא מסר שהוא מעביר את הפרטים למשטרה. לפני יומיים נחקרתי במשטרה על זיוף מסמך וניסיון קבלת דבר במרמה. אני אובד עצות בנוגע למה שאני צריך לעשות עכשיו. האם באמת מדובר באירוע שצריך היה להגיע לכדי חקירה במשטרה ומה עלי לעשות עכשיו? תודה מראש לעורכי דין הנכבדים.

חזור למעלה