פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הטרדה מינית

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הטרדה מינית

הטרדה מינית

הודעה על ידי עו''ד עודד רגב » 10:20 23/04/2018

שלום יונית,

תחילה, צר לי לשמוע על המקרה שעברת וכל הכבוד שהחלטת ללכת ולהתלונן כנגד המעסיק.

פלט שיחות הטלפון שצירפת לתיק החקירה הוא חומר חקירה לכל דבר ועניין.

במידה ויוגש כתב אישום כנגד מעסיקך לשעבר, הרי שתעמוד לו הזכות לצלם ולהעתיק את כל חומר החקירה ובכללו פלט שיחות הטלפון שצרפת.

אני מתקשה להבין למה שיעשו איזשהו שימוש במספרי הטלפונים שבפלט השיחות שלך? כן, כל המספרים יהיו חשופים בפניהם, אך במה זה מועיל להם? מעבר לעובדה שהיום כל אדם שרוצה להשיג כל אדם אחר - יצליח להשיגו בלי פלט השיחות שלך... כך שפחות הבנתי את רציונאל שאלתך.

מקווה שעזרתי,

את מוזמנת ליצור קשר לפרטים נוספים.

(עו"ד עודד רגב 054-4667873 - משרד עו"ד אסף דוק).

הטרדה מינית

הודעה על ידי יונית » 19:22 29/03/2018

שלום רב עו"ד אסף , הוטרדתי מינית בעבודה תקופה ארוכה בצורה שלא ניתנת אפילו לתיאור (ניצול יחסי מרות)עד שלא יכולתי להכיל יותר והתלוננתי במשטרה . המעסיק נעצר , שוחרר בהגבלות וממתינים להחלטת הפרקליטות בעניין .נודע לי שהמעסיק טען ופירסם בכל מיני מקומות שהיה לנו רומן עוד לפני שהגעתי לעבוד איתו , דבר שלא היה ולא נברא חד משמעית .יצרתי קשר עם הפרקליטות והצעתי להשיג פירוט שיחות יוצאות ממכשיר הטלפון שלי לאותה תקופה להוכיח שלא היה לי בכלל את מס' הטלפון שלו ולא הייתי בשום קשר איתו משום סוג שהוא .הגשתי את כל החומר שהוצאתי מהחברה הסלולרית ואכן כמו שאמרתי מס' הטלפון שלו לא מופיע כלל בכל התקופה של לפני העבודה .אני בטוחה בצדקתי ובדבריי .החשש שלי הוא שמספרי הטלפון שנמצאים ברישום יגיע לידיו או לידי עו"ד שייצג אותו והשאלה שלי היא : האם מותר להם לעשות שימוש במספרי הטלפון ? לדוגמא : מס' טלפון שמופיע של ידידים , משפחה , ילדיי ? הרי הפרקליטות יבדקו את הדוחות בעצמם , ובוודאי יראו שמס' הטלפון שלו לא מופיע ולא יצאה שום שיחה ממני אליו לפני שהתחלתי לעבוד אצלו ,האם יכול להיעשות בכך שימוש לרעה על ידו או שכל שיחה יוצאת ממכשירי שלא אליו אינה רלוונטית לעניין כתב האישום באם יוגש נגדו ? האם מותר לעורך דינו ליצור קשר עם מספרים שמופיעים שם ? אני חוששת מאוד ממנו לכן גם לקח לי המון זמן עד שהתלוננתי. היה לי חשוב מאוד להוציא את פירוט השיחות שלי ולהגישם , למרות שאם טען שהיה רומן לפני, נראה לי שנטל ההוכחה עליו . מקווה שהייתי ברורה בשאלותיי , אשמח לתשובה מדויקת בנדון . תודה רבה חג שמח

חזור למעלה