פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

מדוע לא להיות מיוצג על ידי הסנגוריה הציבורית

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: מדוע לא להיות מיוצג על ידי הסנגוריה הציבורית

חד משמעית! הם עשו לי רק נזק!

הודעה על ידי רועי » 11:47 23/03/2019

הסנגור הציבורי שמינו לי עשה לי רק נזק. במשך 4 חודשים חיפשתי אותו ולא היה מענה בטלפון. רק בזמן הדיון הוא התפנה אלי והכריח אותי לקבל הסדר טיעון שלא רציתי בו באומרו שאקבל עונש מופחת. בסוף השופט רק החמיר איתי! בושה וחרפה.

מדוע לא להיות מיוצג על ידי הסנגוריה הציבורית

הודעה על ידי שמשון » 16:20 01/10/2018

אני מזמין גם אותך להיכנס לאתר "כל האמת על הסנגוריה הציבורית" - האתר היחיד שחושף ומבקר את התנהלותה של הסניגוריה הציבורית ועורכי הדין מטעמה לשם קידומם של תהליכי ייעול ובקרה ומניעת המשך בזבוז כספי הקופה הציבורית שלא לצורך.

https://public-defence.com/

חייבים לעצור את ההפקרות! לא יתכן שהסניגוריה הציבורית תמשיך לייצג כל דחפין, גם אם הוא בעל אמצעים, על חשבון הכיס של כולנו.

חזור למעלה

cron