פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה

אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה

הודעה על ידי עו''ד רביד כהן » 13:42 02/01/2019

דור שלום רב,
לפי מה שתיארת ובהתאם למדיניות החדשה של משרד הפנים נקיטת הליך פלילי כנגד משתמשי סמים
(מריחואנה \חשיש) תעשה רק כמוצא אחרון
.
משכך, ההנחיות קובעות כי מי שנתפס משתמש בסמים בפעם הראשונה, יוטל עליו קנס מנהלי בלבד.
ניתן לראות כי הימנעות מנקיטת הליך פלילי רלוונטית גם עבור מי שנתפס משתמש בסמים בפעם השנייה או השלישית אך במצבים אלו עלולים להטיל קנסות כפולים או שליחת התיק ליחידת הסדר מותנה.

לשאלות ובירורים נוספים אתה מוזמן ליצור קשר בטלפון 054-7894599

בברכה,
עו"ד רביד כהן

אישום על שימוש עצמי ללא אחזקה

הודעה על ידי דור » 19:14 29/12/2018

שלום, זומנתי לחקירה על שימוש עצמי בעקבות כך שהפלאפון שלי היה רשום אצל סוחר סמים שהמשטרה תפסה. המשטרה לא תפסה אצלי שום דבר אסור, אך בחקירה שאלה כל כמה זמן אני מעשן, באיזו תדירות, איזה סם, וממי אני קונה? עניתי שיצא לי לעשן מספר פעמים בחיים שאיני נוהג לעשות זאת, שלפעמים אני מעשן סיגריה מגולגלת שמעבירים לי ואולי זה מריחואנה ואולי זה סתם עשבים. האם להגיד שעישנתי מריחואנה אבל אני לא בטוח מה זה ויכול להיות שזה סתם עשבים נחשבת הודאה באשמה? כמובן שהחוקרים שמו לי מילים בפה והשתמשו במניפולציות כדי לנסח את זה ככה. אני בטוח שבמקרה רגיל לא היה סיכוי לכתב אישום, אך הם מחפשים עדים להעיד נגד סוחר סמים שהם תפסו, ואני כמובן לא מעוניין בכתב אישום או משהו בסגנון, במיוחד שלא מצאו אצלי שום דבר. אשמח לדעה.

חזור למעלה