פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הזמנה לחקירה של קטין

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הזמנה לחקירה של קטין

הזמנה לחקירה של קטין

הודעה על ידי עו''ד תומר מזרחי » 19:47 23/07/2019

שלום,
על פי חוק הנוער (שפיטה, ענישה ודרכי טיפול), לקטין הנחקר במשטרה בחשד לביצוע עבירה, קיימת הזכות להתייעץ, בטרם החקירה, עם עורך דין ביחידות או עם הוריו או עם קרוב משפחה אחר. בנוסף, ישנה זכאות לנוכחות הורה או קרוב משפחה אחר בחקירתו.
על חוקרים לזמן את ההורה או הקרוב לחקירה, ופרט למקרים מסוימים בהם ניתן לחקור את הקטין ללא נוכחותם, אין להתחילה בטרם הגעתם.
חקירת קטין הינה דבר שאין להמעיט בה. מומלץ להתייעץ עם עו"ד המומחה בטיפול בתיקי נוער בטרם החקירה.

הזמנה לחקירה של קטין

הודעה על ידי גינדי » 20:29 27/06/2019

שלום, צלצלו מהמשטרה ואמרו שהבן שלנו (16) מוזמן לחקירה ולא אמרו לנו על מה מדובר. האם זה תקין? מה כדאי לעשות במצב שכזה והאם יש לנו זכות להיכנס יחד איתו לחקירה? תודה

חזור למעלה

cron