פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

קובלנה פלילית

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: קובלנה פלילית

קובלנה פלילית פרטית

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 21:29 18/03/2014

פזית שלום,

בהתאם לסעיף 68 לחוק סדר הדין הפלילי, כל אדם יוכל להגיש קובלנה פלילית אזרחית כלפי אדם אחר וזאת בהתאם לרשימה מצומצמת של עבירות המפורטות בתוספת השנייה לחוק. העבירה אותה הזכרת בשאלתך הינה עבירת גניבה ממעביד אשר לא מופיעה באותה רשימה ולכן לא תוכלי לבוא עימה חשבון בדרך של קובלנה פלילית פרטית. הסיבה שהמחוקק לא התיר להגיש קובלנה פלילית בעבירה זו היא האינטרס הציבורי הרחב שיש למדינה בהעמדה לדין את אותה עובדת, ולכן, ראשית עליך להגיש תלונה במשטרה בגין מה שאירע לך. לאחר סיום החקירה המשטרה תעביר את החומר לפרקליטות והיא זו אשר תבחן האם יש מקום להעמיד את אותה עובדת לדין פלילי.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

קובלנה פלילית

הודעה על ידי פזית » 17:39 18/03/2014

שלום רב, עובדת בעסק שבבעלותי גנבה ממני ציוד יקר ואני רוצה לבוא איתה חשבון. הבנתי שבאפשרותי להגיש נגדה קובלנה פלילית לבית משפט ולתבוע אותה. רציתי לדעת האם כדאי לי ללכת למהלך שכזה ומה הסיכוי להשיב את החפצים או ערכם בסוף המשפט? תודה

חזור למעלה