פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חקירה משטרתית של קטין

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: חקירה משטרתית של קטין

סגירת תיק פלילי לקטין בהליך של טיפול מותנה

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 17:40 21/03/2014

שלום רב,

לקצין חקירות נוער יש סמכות להחליט האם לפתוח לקטין שנחקר תיק פלילי או שמה לסגור את תיק החקירה בכפוף להליך שיקומי, כלומר בהליך של טיפול מותנה. סגירת תיק החקירה בטיפול מותנה מחייב חתימה על טופס אזהרת קטין לפיה הוא מתחייב שלא לעבור עבירות נוספות בעתיד ולהיות בקשר עם שירות המבחן. הליך שמסתיים כך לא מועבר ליחידת תביעות נוער ולפיכך בנך לא צפוי לעמוד לדין פלילי בבית המשפט. יתרה מזאת, בהליך טיפול מותנה פרטי הקטין לא יהיו מצויים במערכת המשטרתית הממוחשבת ובכך יימנע תיוגו כעבריין.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

חקירה משטרתית של קטין

הודעה על ידי מיכאל » 17:34 21/03/2014

שלום רב, הבן שלי נעצר ונחקר לפני כמה ימים בחשד לשימוש בסם לצריכה עצמית. החוקר בתחנה הזמין אותנו ההורים ולאחר חקירה אמר שהתיק כנראה יועבר להליך של טיפול מותנה. רציתי לדעת עוד מה זה אומר והאם נכון שהבן שלי לא יישפט על העבירה הזאת בבית המשפט?

חזור למעלה

cron