פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

עורך הדין שלי מסרב להראות לי את תוכן התסקיר

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: עורך הדין שלי מסרב להראות לי את תוכן התסקיר

גילוי תסקיר קצין מבחן

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 17:51 22/03/2014

מוטי שלום,

על-פי חוק העתק של תסקיר שירות המבחן יימסר לתובע ולסניגורו של הנאשם בלבד. יחד עם זאת, בית המשפט רשאי להורות על מסירתו גם לנאשם.

משכך, הסניגור שלך פעל כראוי. במידה ואתה רוצה להיחשף לתוכנו של התסקיר באפשרותך לבקש מסניגורך שיגיש בקשה מתאימה לבית המשפט.

בהצלחה,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

עורך הדין שלי מסרב להראות לי את תוכן התסקיר

הודעה על ידי מוטי » 17:43 22/03/2014

שלום רב, בימים אלו מתנהל נגדי משפט בשלום ת"א בעבירות מין חמורות. הורשעתי בדין וכעת בית המשפט שלח אותי לשירות המבחן כדי שיכין עבורי תסקיר לפני גזר הדין. מחרתיים הדיון שלי ועורך הדין מסרב להראות לי מה שירות המבחן כתב עלי. זה חוקי מה שהוא עושה?

חזור למעלה