פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

חקירה במשטרה תחת אזהרה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: חקירה במשטרה תחת אזהרה

חקירה במשטרה תחת אזהרה

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 17:04 08/05/2014

קובי שלום,

כאשר המשטרה חוקרת נחקר כחשוד ולא כעד, הרי זוהי "חקירה תחת אזהרה" ועל המשטרה להודיע לאותו אדם באיזו עבירה בדיוק הוא נחשד ולהזהירו על זכותו שלא להפליל עצמו. על הנחקר מוטלת חובה לענות תשובות אמת לכל שאלות החוקרים למעט שאלות אשר עלולות להפלילו ומכאן נולדה החשיבות לאדם לעמוד על זכותו שלא להשיב על שאלות שיכולות להביא להפללתו (קרי "זכות השתיקה").

נחקרים רבים אינם מקפידים לשמור על זכות השתיקה כראוי, ומפלילים עצמם בחקירה. משכך, ישנה חשיבות אמיתית להיוועץ עם עו"ד פלילי טרם הגעה לחקירה פלילית על מנת ולקבל הדרכה ראויה באשר לשאלה מתי יהיה נכון להשתמש בזכות השתיקה ולמנוע הפללה עצמית של הנחקר.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

חקירה במשטרה תחת אזהרה

הודעה על ידי קובי » 15:22 08/05/2014

שלום לעו"ד דוק, רציתי לדעת בבקשה מה זה אומר שנחקרתי "תחת אזהרה"? האם זה נחשב חמור? פשוט לפני מספר ימים מצאתי עצמי במרכזה של פרשה מופרכת שאין לי כל קשר אחיה. תודה לך מראש

חזור למעלה

cron