פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

הזמנה לחקירה באמצעות הטלפון

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: הזמנה לחקירה באמצעות הטלפון

הזמנה לחקירה באמצעות הטלפון

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 19:39 14/05/2014

שלום רב,

על אף העובדה כי אין להזמנת משטרה זו כל עיגון חוקי ומשכך אין כל חובה להיענות לה, לא מומלץ שלא להתייצב לחקירה. באשר לסירוב החוקר לומר לך את תוכנה של החקירה - במצב דברים זה הייתי בהחלט מבקש לדעת לכל הפחות את מהות החקירה, שכן בכל מקרה טרם תחילת החקירה תחת אזהרה על החוקר לומר לך את החשדות עומדים כנגדך. כמו כן, אין המשטרה יכולה לטעון ולומר כי היא עושה זאת על מנת ולמנוע את שיבוש החקירה או חלילה הימלטות החשוד מן הדין, שכן אז היא הייתה רשאית לנקוט באקט המעצר.

לאור כל אלה, במידה והחוקר מסר לך בשיחת הטלפון האחרונה את שם היחידה ממנו הוא מתקשר אני ממליץ כי תרים טלפון ותברר את אשר נכתב כאן. במידה ואינך יודע את שם היחידה החוקרת - המתן לשיחת הטלפון הקרובה ממנו וברר את הפרטים שמניתי לעיל.

בהצלחה!

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

הזמנה לחקירה באמצעות הטלפון

הודעה על ידי שמעון » 20:32 12/05/2014

שלום רב קיבלתי זימון בהול לסור לתחנת המשטרה. כאשר שאלתי מדוע? סירבו לומר לי על מה מדובר, ולכן אמרתי להם שאני לא יודע מי אני מדבר ואני לא מתכוון להמשיך את השיחה וניתקתי. אני באמת לא יודע מה לעשות כרגע? האם עלי להיענות לקריאה של אותו שוטר שדיבר איתי? אין לי שום אפשרות לברר האם אכן דיבר איתי שוטר כי הוא גם לא השאיר מספר לחזרה....תודה

חזור למעלה

cron