פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

ערעור על סגירת תיק

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: ערעור על סגירת תיק

ערעור על סגירת תיק פלילי בפרקליטות

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 14:30 28/05/2014

יעקב שלום,

זכותו של כל נפגע עבירה להגיש ערר על סגירת תיק פלילי שנפתח נגד אדם החשוד בפגיעה בו. את הערר על סגירת התיק יש להגיש לפרקליטות המדינה. אותו גורם שסגר את התיק אמור להכין את חוות דעתו בעניין ולנמק מדוע החליט לגנוז את התיק. לאחר מכן, התיק יחד עם חוו"ד של אותו גורם שסגר אותו בצירוף הערר שלך יועברו למחלקת העררים בפרקליטות המדינה לשם בחינה נוספת.

את הערר יש להגיש תוך 30 יום מרגע קבלת ההודעה על סגירת התיק. יחד עם זאת, אם עבר מועד הגשת הערר, ניתן לפנות אל הגורם אליו מוגש הערר ולבקש ממנו להאריך את מועד ההגשה.

בכבוד רב,
עו"ד אסף דוק
052-6885006

ערעור על סגירת תיק

הודעה על ידי יעקב » 10:05 27/05/2014

שלום רב
אבקש לדעת מה עליי לעשות קיבלתי הודעה אתמול שפרקליטות מחוז חיפה סגרה את התיק עקב חוסר ראיות מדובר בעבירת מין שבוצע ע"י בן משפחה בילדה בת 6 הדבר הראשון שעשינו זה הגשנו בקשה לקבל את תיק החקירה של המשטרה מה עושים הלאה אנחנו פשוט בהלם מהחלטה זו למרות שהילדה ממשיכה להזכיר מידי פעם את המקרים שעברה אשמח לקבל הנחייה מה לעשות

חזור למעלה

cron