פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

התנהלות בלתי חוקית של עורך דין

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: התנהלות בלתי חוקית של עורך דין

התנהלות בלתי חוקית של עורך דין

הודעה על ידי עו''ד איילון בירנבוים » 10:06 08/10/2014

שלום רב,

ככל ויש בידיך הוכחות וראיות המצדיקות את טיעונייך יש בידך את האפשרות להגיש תלונה במשטרה ובלשכת עורכי הדין בגין הגשת תצהיר שקר ומעילה בחובתו של עורך הדין לפעול לא רק לטובת לקוחותיו  כי אם גם להיות משרת החוק בכובעו כמסייע לבתי המשפט להבין את העובדות לאשורן.      

איני בקיא בפרטי המקרה הספציפי אך לשאלתך הקו הדק נחצה כאשר המדובר בשקרים ברורים ובוטים שיש בהן מטרה להטעות ולהביא לתוצאה מסוימת שלא הייתה מתקבלת אלמלא האינפורמציה המוטעית הובאה כפי שהובאה בפני הרשויות. 

אציין כי בנוסף וככל וטענותייך מבוססות בראיות ייתכן ותהיה המתנה מסוימת עד לזימון לחקירה במשטרה   לאחר הגשת התלונה מאחר והמדובר בעורך דין ונדרש אישור היועץ המשפטי לממשלה לביצוע החקירה
 הלכה למעשה. באשר למכתב ההתראה שהזכרת - רצוי לקבל ייעוץ פרטני בנושא טרם שליחתו, שכן הדבר עלול במקרים מסוימים להתפרש כסחיטה באיומים.


בברכה,
עו"ד אילון בירנבוים

התנהלות בלתי חוקית של עורך דין

הודעה על ידי ללא » 14:27 05/10/2014

האם עורך דין שהינו אורגן בחב' מסוימת אשר משקר שקרים של ממש ומוסר בהליך משפטי ובכלל עובדות כוזבות ביודעין לגבי התנהלות אותה חברה ומעשייה ( שהינם מעשי מרמה ומעילה בתפקידה) בכלל זה משקר אפילו לגבי הטענות וההצעות שהועלו על ידי עורכי הדין  של אותה החברה בהליך המשפטי, וזאת על מנת להסתיר את ההתנהלות הפושעת- הינו עניין פלילי?

מתי נחצה הקו הדק שבין מילוי תפקיד ע"י עו"ד לבין היותו שותף למעשים בלתי חוקיים?

האם ניתן לפנות לאותו עו"ד במכתב ולתת לו התראה כי באם לא יחדל או לא יחזור בו משקריו תוגש נגדו תלונה במשטרה.ובגורמים מתאימים נוספים?

חזור למעלה

cron