פניה ישירה אל עורך דין פלילי - ייעוץ אישי ודיסקרטי ( לא יפורסם בפורום)

מלא את פרטיך בטופס הבא ופנייתך תועבר ישירות אל עורך דין פלילי ללא פרסום בפורום. הפניה הינה ללא התחייבות מצדך או מצד עורכי הדין והאתר. בהצלחה!

×

פורום משפט פלילי

זומנתם לחקירה? הוגש נגדכם כתב אישום? בוצעה כלפיכם עבירה? מעוניינים למחוק רישום פלילי או משטרתי? פורום משפט פלילי הוקם במטרה להעניק לציבור הגולשים מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט הפלילי, הצבאי והתעבורתי, לרבות: הכנה לחקירה, ייצוג בהליך המעצר והשחרור, ייצוג בהליך השימוע, סגירת תיק פלילי, ביטול כתב אישום, שלבי המשפט והערעור, מחיקת רישום פלילי, הגשת בקשת חנינה, יעוץ משפטי לנפגעי עבירה ועוד.

מנהלי הפורום הפלילי

פרסומים אחרונים

חשוב שתדעו

הצלחות המשרד

הודעות אחרונות בפורום

עיכוב של אזרח על ידי אזרח אחר

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: עיכוב של אזרח על ידי אזרח אחר

עיכוב של אזרח על ידי אזרח אחר

הודעה על ידי עו''ד אסף דוק » 10:51 09/10/2014

יעקב שלום,

כל אדם רשאי לעכב אדם אחר עד לבואו של שוטר באם התעורר אצלו חשד סביר כי אותו אדם ביצע בפניו עבירת אלימות, פשע, גניבה או עבירה שגרמה נזק של ממש לרכוש וכן עולה החשש שאותו אדם יימלט. חשוד שעוכב על ידי אדם, יימסר לשוטר ללא דיחוי, ובלבד שהעיכוב לא יעלה על 3 שעות. אדם המבצע עיכוב כאמור, רשאי להשתמש בכוח סביר, אם החשוד סירב להיעתר לבקשת העיכוב, ובלבד שלא יהיה בשימוש בכוח כדי לגרום לחשוד חבלה.

חג שמח!

עו"ד אסף דוק
052-6885006

עיכוב של אזרח על ידי אזרח אחר

הודעה על ידי יעקב » 10:47 09/10/2014

שלום עו"ד דוק, רציתי לשאול האם אזרח יכול לעכב אזרח אחר אם ראה אותו מבצע עבירה כלשהיא? ואם כן איך על אותו אזרח שמעכב אזרח אחר לפעול? תודה וחג שמח.

חזור למעלה

cron